2737
2734

من به این.جمله باور دارم و همین طوری عمل کردم هرکی ازارام بده یا احساس کنم دنبال حرف و.حدیثه بامن سریع حذفش میکنم...ولی گاهی میگم اینجوری خیلی روابط محدود میشه...باز این.جمله رو دوس دارم.که دور ور ادم کم باشن.ولی ادم باشن بهتره...الان اینجوریم...دوستان و فامیل محدود ولی خوب و قابل اعتماد برای خودم.نگه داشتم بقیه رو.حذف کردم...ولی گاهی میبینم مثلا یه دوستم.خیلی روابط داره باهمه میگم اینجوریم بد نیست اخه همه ادمها بی عیب نیستن...اینکه هرکی رو با عیباش تحمل کنی هم یه هنره....شما چی میگین...گاهی میگم.تو روابطم تجدید نظر کنم...نمیدونم...

دمت گرم اسی نکته خوبی بود

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

منم هرکی به دلم نبود و مشکل داشت حذف کردم یهو کامل دور و برم خالی شد . الان میگم اشتباه کردم همه یجورایی یه کاستی هایی دارن یا دنبال حرفن  و هیچکی کامل نیس من باید اونا رو همونجوری میپذیرفتم چون مطمئنا خودمم کامل نیستم . الان سعی دارم خودمو اصلاح کنم چون نمیتونم بقیه رو اصلاح کنم

منم هر کی بخواد انرژی منفی بده میزنمش کنار باور نمیکنین الان دو ساله چه ارامشی دارم دارم واسه دل خودم زندگی میکنم

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
من محدود میکنم روابطم رو اما کاملا حذف نمیکنم، چون آدما متفاوتن گاهی یه نفر تو یه جنبه خیلی آزار دهن ...

منم همینو.میگم...میگم حذف کامل خوب نیست.نگهش داری ولی کم.و باسیاست رابطه داشته باشی

2706