2733
2734
عنوان

شما باشین قبول میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 45 پست
نه بنظرم زن و شوهر بابد پیش هم باشن  واسه هردوشون بهتره

منم یکی از این موضوع ناراحتم که ازش دور میشم یکی از این موضوع که دیگه پسرامم براشون خیلی سخته باباشون اینهمه ازشون دور بمونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه شغل الانش بد باشه خودم ساکشو میبندم

والا گوشی هس و چت تصویری...بشرطی که هر شب یک ساعتی حرف بزنیم

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
2728

با اجازه بزرگترا

خيررررررررررررر

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
منم یکی از این موضوع ناراحتم که ازش دور میشم یکی از این موضوع که دیگه پسرامم براشون خیلی سخته باباشو ...

همه مسولیت زندگی رو دوش خودت میفته و این واقعااا سخته

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
2738
من که محاله طاقت بیارم،، همیشه ام بهش میگم قناعت میکنم کمتر خرج میکنم اما فقط کنار هم باشیم

منم همینو بهش میگم ولی میگه نمیزاری زندگیمون پیشرفت کنه خصوصا این مدت بخاطر اوضاع کشور که حسابی اوضاعمون داغونه.

منم یکی از این موضوع ناراحتم که ازش دور میشم یکی از این موضوع که دیگه پسرامم براشون خیلی سخته باباشو ...

دقیقا برای بچه هاسختر وبرای شما سخت سخت میشه خصوصا ک بچه هاپسر باشن نمیدون سنشون ولی اگه مدرسه رفتن ک خیلی سخت میشه چون توسن ۸سال ب بالا بیشتر بابایی میشن

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
منم همینو بهش میگم ولی میگه نمیزاری زندگیمون پیشرفت کنه خصوصا این مدت بخاطر اوضاع کشور که حسابی اوضا ...

نمیدونم والا، بخصوص با داشتن بچه خیلی برات سخت میشه،، اتفاقا مادرشوهرم در گذشته شوهرش چابهار کار میکرد ماه به ماه میومد هنوز که هنوزه بعده 30 سال میگه خیلی سختی و عذاب کشیدم تو اون سالها که شوهرم نبود زیاد پیشم

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره
2706