2737
2734
عنوان

دارم از غصه منفجر میشم

300 بازدید | 21 پست

دلم میخواد برم یه جا انقدر داد بزنم اینقدر جیغ بزنم بعدش خودمو از یه جا پرت کنم پایین .به حق علی منم کرونا بگیرم از این زندگی خلاص شم که از وقتی بدنیا اومدم فقط بدبختی دیدم .خدایا منو ببر پیش خودت دیگه خسته شدم .هرکی این تایپیکو خوند دعا کنه زودتر از رو زمین ورداشته شم 

🎀اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا🎀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بخدا بشینم تعریف کنم چه بلاهایی که سرم اومده از وقتی بدنیا اومدم اصا نه میشه به کسی از اطرافیانم بگم نه چیزی میوفتن یادم مثه خوره تموم ذهنمو میخوره

بخدا بشینم تعریف کنم چه بلاهایی که سرم اومده از وقتی بدنیا اومدم اصا نه میشه به کسی از اطرافیانم بگم ...

ای بابا 

دعا میکنم مشکلت حل شه 

ولی هرکی مشکلای خودشو داره منم  یه مشکل که نه دوتا مشکل بزرگ دارم تو زندگیم ولی نمیدونم چرا انقدر آرومم

از وقتی تو شکم مامانم بودم بابام میوفته زندانو من تا پنج سالگی پدرمو ندیدم .وقتیم اومد بیرون که زندگیمون نابود شد با شغل شریفش مارو با پول حروم تا یه جایی بزرگ کردو بعدشم دوباره زندان .من یه مشکلم مادر زادی دارم که سمت راست بدنم با سمت چپ بدنم کلا فرق داره یعنی زیاد واضح نیستا ولی بری تو نخش خیلی بده .نه میشه با دست راستم غذا بخورم حتی تو بچه داری هم خیلی سختمه خیلی .الانم خانواده شوهرم سره همین موضوع بهم متلک میندازن .چندوقت پیش مادرشوهرم میگفت ندانستیم ایطوری اگه نه دختر برا پسر من قطح نبود که یه کچ وبال گردنش کنیم 

بخدا هیچی برا شوهرمو خانوادش کم نذاشتم از تمیزی خونه و آشپزی و خیلیم به خودم میرسم همین یه موردو حتی وقتی مهمونم داریم همش میزنن به روم 

2706