2703
2553
عنوان

چراغ سبز بلد نیستم

92 بازدید | 5 پست

بچه ها یه پسری هست که همش بهم پیام میداد و سرصحبت رو باز میکرد و منو برد توی جمع دوستاش و کلی حمایتم کرد و اگه یه بار نمیرفتم کلاس نگرانم میشد یا پسری رو که اذیتم نبکرد رو جلوی همه ضایع میکرد و یه جورایی نشون میداد علاقشو اما هیچوقت ابراز علاقه نکرد و هنوز هم که همدیگرو میبینیم گاهی ضد و نقیضه گاهی خیلی تحویل میگیره گاهی بی تفاوته...منم ازش خوشم میاد اما نمیدونم چجوری عیر مستقیم بهش بگم چون یکی دوبار با خنده بهم گفت تو خیبی غرور داری و این حرفا...قبلا شنیده بودم از دخترایی خوشش میاد که راحت به دیت نمیان و هی نه میگن...با این تگ نمیدونم چجوری رفتار کنم باهاش؟!

توام معمولی باش ، و مثل خودش گاهی گرم و صمیمی ، گاهی سرد و بی‌تفاوت 

اصلا هم ابراز علاقه نکن ، صبر کن اگر اون علاقه داره بهت خودش بگه 

با خبر باش پس از ظلمت این چند صباح ، صبح دولت بدمد ، شادی ما پشت در است 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
توام معمولی باش ، و مثل خودش گاهی گرم و صمیمی ، گاهی سرد و بی‌تفاوت  اصلا هم ابراز علاقه نکن ، ...

منم مثل خودش رفتار میکنم و گاهی حتی به بهونه های مختلف بهش پیام میدم یا سرد برخورد میکنم اما نمیدونم فازش چیه واقعا

منم مثل خودش رفتار میکنم و گاهی حتی به بهونه های مختلف بهش پیام میدم یا سرد برخورد میکنم اما نمیدونم ...

نمیشه فهمید فازش چیه ، حتی وقتی بهت ابراز علاقه بکنه هم بازم نمیشه فهمید دقیقا قصدش چیه 

با خبر باش پس از ظلمت این چند صباح ، صبح دولت بدمد ، شادی ما پشت در است