2733
2734

عزیزان همین اول بابت اینکه خاطرتونو مکدر میکنم عذر میخوام چاره ای ندارم دلم داره میترکه  پدر من مبتلا به سرطان معده شده متاسفانه و برادر نامرد من بخاطر سر مسائل الکی مدارک بابامو اورده و گفته خودت برو شیمی درمانی دامادات ببرن حتی دفترچه بابام پیشش بوده گذاشته اژانس خودس نیاورده پدر و مادر من بابت این قضیه فوق العاده ناراحتن و من میترسم برادرم عاق والدین بشه من با خانومش که حرف میزدم قبل این موضوع گفتم واسه بابام ناراحتم ادم تو فامیل و سریال و اینا این بیماریا رو میدید فکرشم نمیکرد سرش بیاد ادم وقتی سرش میاد میبینه چه عذابیه این به داداشم گفته خواهرت گفته ان شاالله سر بابات بیاد به قران مبارک اگه گفته باسم سر این قیامت گرفتن سرمون

خدا شفا بده هر ۳ نفرو

برا هر ۳ نفر دعا میکنم  سرطان معده خیلی بده...

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لعنت بهشون

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

پس واقعا سر پدر عروستون بیاد خدا لعنتش کنه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
بعضیا چه مار افعی هستن😏

بخدا تو این 6سال پدرمونو دراورده سر چیزای الکی کلی تو زندگیمون اختلتف انداخته چند بار داداشم مادرمو برده دست بوسی و عذر خواهی زنش فکر کن مادرم با این سن میره التمایش میکنه

2738
نیومدن برادرتو گردن زنداداشت ننداز احتمالا خودش دلخوره شوهرمن نمیرفت دیدن پدرش ولی خونوادش از چشم ...

عزیزم من نمیگم برادرن فرشتست به خدا ما کاریشون نداریم زنش فوقالعاده حساسه اومده بود خونه من بچه ها سر اسباب بازی درگیر شدن داداش من گفت از این به بعد باید نریزیم حلوشون اسباب بازی با هم بازی کنن بعد خانومش این حرفو زد منم گفت اره راست میگین رفته بود گفته بود مینو فک میکنه ما ندید بدیدیم سر این مادرم رفته بود خونشون گفته بود مینو غلط کرده تو ببخش

بخدا تو این 6سال پدرمونو دراورده سر چیزای الکی کلی تو زندگیمون اختلتف انداخته چند بار داداشم مادرمو ...

مشکل از برادرت شما هم به خانوم برادرت از احوال پرسی اونورتر نرو 

پدرت فوق العاده ناراحته واین ناراحتی براش سم هس 

زنداداشتون اگه عروس خوبی باشه بایدباداداشتون جوری حرف بزنه که برادرتون بیشتر به والدین احترام بزاره بیشتر هواشونوداشته باشه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

عزیزم منم داداشم بخاطر زنش میخواست منو بزنه 

بچه اولمو بخاطر اینکه پرید منو بزنه من ترسیدم و.. از دست دادم 

برای بارداری دومم هم بخاطر جفت پایین هماتوم و خونریزی،شدید مجبور شدم برم خونه مامانم 

چندروزی بمونم 

زنش اومد دوباره دعوا انداخت 

تا دم سقط دوباره رفتم 

مامانم و بابام گریه میکردن بابت این اختلاف چشاشون اشکی بود 

من رفتم پیش قدم شدم برای اشتی قبول نکرد 

و...

منم دیگه سعی میکنم فراموش کنم برادری دارم 

ولی خب منم نثل شما دلم نمیاد چیزیش بشه همش دعای خیر میکتم براش 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2706