2737
2734

واسه ما هم بده

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم  هر سال این موقع اهواز بودم و سیزده بدر باغ اجدادی تو دزفول😓

من اهوازیم الان دزفول ساکنم

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
من اهوازیم الان دزفول ساکنم

من متولد دزفولم

بزرگ شده اهواز 

ساکن تهران 

سالی یه بار عید میومدم اونجا

مادرم تک و تنها اهواز زندگی میکنه😓

امسال نشد بیام یه سال هست ندیدمش 😭

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
دلیلشو نمیدونی؟حوصلمون سر رفته نمیشه یه فیلم دانلود کنم😔😑

آره منم با وای فای نتونستم فیلم دانلود کنم

اینترنت گوشیمو فعال کردم دانلود شد

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت
2738