2737
2734
عنوان

عسل ۱۳۷۳کاربریت وصل شد

161 بازدید | 18 پست

@عسل۱۳۷۳    

@سطل۰سحرآمیز    

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است💔شیشه ی بشکسته را پیوند کردن مشکل است💔کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد💔حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است💔
منم دوتاش تعلیق شده چی کنمممم

من 5-6سااااعت با نی نی یار حرف زدم صحبت کردم خواهش تمنا التماس تا کاربریشون برگرده.نمیدونم واسه شما رو قبول میکنه یا نه

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است💔شیشه ی بشکسته را پیوند کردن مشکل است💔کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد💔حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بخدا من ن سیاسیم ن غیر اخلاقی همش خنده میکنم ولی میترکم میشه برا منم بگی 

ایشون دوستم بوده رفیق فابریک بودیم من جاش تعهد دادم اگر کاری کرد منو هم با ایشون لغو کاربری کنه😂دیگه ریش واسه شخص دیگه نمیتونم گرو بذارم عزیزجان😂😂

باید چجور بحرم باهاشون یا شما میشه بگی بهشون

شما خودت بگو ب نی نی یار ببینید راضی میشن یا ن

ایشون دوستم بوده رفیق فابریک بودیم من جاش تعهد دادم اگر کاری کرد منو هم با ایشون لغو کاربری کنه😂دیگ ...

خب من الان چجور باید بحرفم باهاشون خب حودشون بررسی میکنن من ابجیم حرف سیاسی زده بود وقتی اعتراض کردع بود عین جملشو براش فرستاده بودن 😂😂ک ب این دلیل تعلیق شدی . ولی من پاااکم

2738
خب من الان چجور باید بحرفم باهاشون خب حودشون بررسی میکنن من ابجیم حرف سیاسی زده بود وقتی اعتراض کردع ...

برید تاپیک نی نی یار اونجا بگید.هروقت آنلاین شدن یا پستتون رو دیدن اگر صلاح دیدن برمیگردونن

الان از کجا ب نی نی یار بگم اینجا تکتش کنم میخونه یاااا باید برم درخپاست دوستی بدم

نیاز ب درخواست دوستی نیست.ب نی نی یارها بدون درخواست دوستی هم فکرکنم میشه تو خصوصی پیغام گذاشت.دوست من از این کارها نکرده بود ک کاربریش برگشت...شما رو نمیدونم

2706