2737
2734
عنوان

شوهرم منو نمیبره برا انتخاب خودش هرچی دوست داره انتخاب میکنه میخره

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 33 پست
مشکلش با حرف های من وبقیه حل نمیشه چون نه سوادشو واریم نه شاید تجربشو ولی معلومه مشکلش ریشه ی روانی ...

نه شکاک که نیست خودش میگه اگه بهت اعتماد نداشتم نمیذاشتم از خونه دربیای یا بری سرکار یا با دوستات بری بیرون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم بهش میگم به من اعتماد نداری یا به دوستات

چند وقته ازدواج كردي؟ هميشه اينجوري بوده؟

به نظرم حتما با يه مشاور صحبت من

حرف يه عمر زندگيه نميشه توي تصميمات زندگي تو رو در نظر نگيره كه

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
2728
نه شکاک که نیست خودش میگه اگه بهت اعتماد نداشتم نمیذاشتم از خونه دربیای یا بری سرکار یا با دوستات بر ...

ممکنه اینطوری باشه که میگه ولی ممکن هم هست خودش یه گاردی داشته باشه مقابل این حسش یعنی همون شکاک بودنش و نمیخواد قبولش کنه وممکنه این گارد گرفتن غیرارادی باشه و یا هم حس دوست داشتنش رو نمیتونه کنترل کنه واز علاقه ی شدیدش بهتون این واکنش هارو نشون میده مثلا ممکنه فوبیای اینو داشته باشه که ممکنه شما ترکش کنید ویا هم دلایل دیگه که مشاور حتماااا بهتر میتونه کمک کنه.سعی کنید با مهربانی واروم راضیش کنید برید مشاوره

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
2738

دیگه وقتی حاضره انقد ضرر بده و بعدش باز عبرت نمیشه براش ، با حرف من و شما تغییری نمیکنه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بابای من اینجوری بوده اوایل البته بابام بالای ۷۰سال داره قدیما اینجوری بوده مامان با سیاست برخورد کرده وبه بقیه گفته اونا میومدن میگفتن وای چقد پرده ها مثلا زشته تو انتخاب کردی مامان میگفته نه یا مثلا فرشو چقد گرون گرفتی یا رنگ دیوار اینجا کاش روشن بود مثلا برعکس چیزی که بابا انتخاب می کرده خواهر شوهراشم یعنی عمه هام می گفتن وا چرا مثل زنه می مونی مگه تو زنی کار زنونه می کنی البته اروم اروم چندسال طول کشید الان حتی بابا نمیدونه چقد حقوق میگیره برا خودشم بخواد بخره مامان میخره

من‌سرسنگین میشدم باهاش و از خریداش ایراد میگرفتم‌ به مرور بهتر شد 

بعد چندسال؟ متاسفانه من اصلا صبر ندارم یهو میزنم به سیم آخر هرچی ریسیده بودم خراب میکنم

2706