2703
2553
عنوان

رمان تقاص

4276 بازدید | 13 پست

کسی میتونه یه خلاصه از رمان تقاص رو بهم بگه چرا بعضی تو تاپیک ایرانسلی میگفتن وحشتناکه واقعا داستانش ترسناکه؟

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

تقاص داریوش و رزا کجاش ترسناکه بشدت اشک درآوره

.....اگه بدنت خسته باشه شب زود میخوابی،ولی اگه روحت خسته باشه تا صبح نمیتونی بخوابی،شب هر کس به اندازه درداش میتونه طولانی باشه ......

تقاص هماپور اصفهانی ؟

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
تقاص داریوش و رزا کجاش ترسناکه بشدت اشک درآوره

از حهما پوراصفهانی دیشب بچه ها میگفتن ترسناکه

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
اون که شما میگی داستان کوتاهه و به صورت چت هست.یه کم ترسناکه

نویسندش کیه،از کجا میتونم بخونم تو نت هست دانلود کنم

2714

اتفاقا خیلی رمان خوبیه اصلا هم ترسناک نیسمن چهارسال پیش خوندمش.داستان درمورد دختریه ک با قوه تخیلش یه نقاشی ازیه پسری میکشه چندسال بعدش اون پسر رو میبینه وعاشق هم میشن از قضا پدر پسره خواستگار مادر دختره بوده ک بهش جواب منفی میده و با یکی دیگه ازدواج میکنه واس همین پدر پسره سر لج میوفته وپسرشو تهدیدمیکنه ک اگ بادختره ازدواج کنه دختره رو میکشه واس همین پسره دختره رو از خودش میرونه دختره هم با یکی دیگه ازدواج میکنه ک بعد دختره حامله میشه چون شوهرش جاسوس بوده میان میکشنش بعدشم دختره با عشق اولش ازدواج میکنه 

ای کاش سکوت فقط مکالمه هارو تموم میکرد نه رابطه هارو  
انشاالله بچت به سلامتی به دنیا بیاد عزیزم

عزیزدلمممم 

خیلی ممنونم گلم 

ان شاءالله

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
از حهما پوراصفهانی دیشب بچه ها میگفتن ترسناکه

نه هما پور اصفهانی تقاص عالیه بخون حتما 

.....اگه بدنت خسته باشه شب زود میخوابی،ولی اگه روحت خسته باشه تا صبح نمیتونی بخوابی،شب هر کس به اندازه درداش میتونه طولانی باشه ......
نه هما پور اصفهانی تقاص عالیه بخون حتما 

ممنون عزیزم حتما میخونمش،