2726
عنوان

ادبیات و وزن شعر

234 بازدید | 11 پست

سلام من اول دبیرستان میخونم مدرسع بزرگسالان و کسی نیس ازش کمک بگیرم... فقط کسی که بلده جواب بده لطفا

وقتی در شعری میگه محتوای شعر با وزن و اهنگ برابر است منظورش دقیقا چیه؟ ینی چی برابرن باهم؟ اگه نابرابر باشن چطوریه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مثلا اشعار عاشقانه تو قالب غزل سروده میشه و ریتم و آهنگ شاد باید داشته باشه ولی اشعار مرثیه و غمناک باید ریتم سنگین داشته باشه.

باز آمدم...(کاربر قدیمی)                                                                                                  
از عشقت بپرس خووو

نتش ضعیفه ولی باشه میپرسم هر وقت جواب داد بهتون میگم

برود هر که دلش خواست شکایت بکند،شهر باید به تپل بودنم عادت بکند😻لطفا کتاب خوب بهم معرفی کنید😻

برابر کلمه ی مناسبی نیست برای این عنوان. شاید میگن باهاش ست و مناسبه. یعنی یک محتوای شاد وزن شادی داشته باشه و یک محتوای فلسفی وزن و آهنگ سنگینی داشته باشه و غمیگین هم غمگین. جوابش😀

برود هر که دلش خواست شکایت بکند،شهر باید به تپل بودنم عادت بکند😻لطفا کتاب خوب بهم معرفی کنید😻
ممنونم عزیزم راستش شماها بگید بهتر میفهمم تا تو نت سرچ کنم😐😂

😂😂😂😂