2726

نوشته رایگان ولی وقتی باز میکنم می‌نویسه ترافیک شما تمام بها حساب میشه ؟؟ یعنی چی؟؟ چه برنامه ای نصب کنم فیلمش رایگان باشه ؟روبیکا قابل اعتماده؟اخه شنیده بودم نصبش کنی به تلگرام اینا دسترسی داره؟ ..چیکار کنم ی برنامه می‌خوام باهاش فیلم رایگان ببینم حوصلم پوکید😖😖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کلا شما میتونی یا خط ایرانسل یا همراه اول توی فیلیمو و نماوا فیلم ببینی بدون تهیه اشتراک از اون برنامه ولی خب حجم نتت میره اگه اشتراک بگیری از اون برنامه ترافیکت نیم بهاست اگه میخای فیلم ببینی از سایت هایی که تو گوگل هست دانلود کن خب ولی فیلم های ایرانی نمیتونی دانلود کنی اکثرا رو باید بخری تا لینک دانلود رو برات بفرستن ولی به نظر من نت شبانه ایرانسل بگیر از 2تا7صبحه بعد برو تو فیلیمو و فیلماتو دانلود کن فرداش ببین تامام 

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐
2706