2733
2734

مرسی از این تاپیک سوال های منو پرسیدید 😊

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سایز صفر بگیر

اخه سایز صفر زده نوزاد نارس تا ۲.۵ کیلو

کوچیم نیس

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2738
کی زایمان داری 

طبیعی باشه اواسط اردیبهشت

سزارین اوایلش

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
چه مارکی

بعضی بیمارستانا خرید بسته برای نوزاد و مادر اجباریه

توشون پوشک بچه و لباس نی نی و نوار بهداشتی و ..  داره

بستگی داره به اینکه تو اون بیمارستان موقع زایمان اجبار کنن بخرین یا نه

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
من سایز صفر پریما برده بودم  شیرخشک هم سیمیلاک نئوشور

چندتایی همشو بردی یا چندتا دونه . پوشک و شورت یه بار مصرفم بردی 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 
بعضی بیمارستانا خرید بسته برای نوزاد و مادر اجباریه توشون پوشک بچه و لباس نی نی و نوار بهداشتی و .. ...

میگم بعد سزارین ادم خونریزی داره؟

خیلی؟

نوار بهداشتی ببرم یا از این پوشک بزرگا برا خودم

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
شیر خشک نمیخاد.پوشکم هم کوچکترین سایز به نطرم ۱۰تا بیشتر نبر.بقیه رو بزار تو ساک بچه.چون ۱بسته رو تح ...

یعنی ده تا بزارم تو ساک بچه 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 
2706