2733
2734

من دوتا سقط داشتم دکتر گفتش برای بعدی باید آسپرین و پروژسترون مصرف کنی، چون یکی از سقط هام هفته ۵ بود یعنی چند روز بعد از بالا رفتن بتا ، بتا کاهش پیدا کرد و سقط شد می ترسم برای آسپرین خوردن دیر شه، آیا بعد از نزدیکی میشه مصرف کرد؟؟ اگر کسی اطلاعاتی داره یا تجربه لطفا راهنمایی کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم یه سقط تو ۵ هفته داشتم

ازمایش دادم رنج ازمایشگاه تا ۱۴ بود مال من ۱۴.۴ بود

الانم تو اقدامم

دکترم میترسم برم

بنظرتون چون بالاتره هموگلوبونیم باید بخورم اسپرین برای جلوگیری از سقط بعد؟؟

کسی بوده مث من اینجا؟؟

2738
منم یه سقط تو ۵ هفته داشتم ازمایش دادم رنج ازمایشگاه تا ۱۴ بود مال من ۱۴.۴ بود الانم تو اقدامم دک ...

اسپرین خونو رقیق میکنه خونرسانی به جنین بهترشه وبرا جلوگیری ازسقطه

لاحَولُ وَلاقوه الی بالله العَلی العَظیم... الهم صل علی محمد وال محمد... خدایاشکرت
خدای تجربه ام با چهارتا سقط مطمئنی مشکلت فقط غلظت خونه؟اگه آره همون آسپیرین خوبه برات اگه انعقادی ...

گفت هپارین هم باید بزنی، آسپرین ۸۰ داده، هپارین رو از کی باید شروع کرد؟

اوه اوه این دکتر چرا به من نگفت پس، شما هپارین هم مصرف گردی؟

من خب قبل بارداری ازمایش دادم انعقادخون داشتم وچهارتاسقط قبلا داشتم دکترم گف دوماه بخور بعداقدام کن باردارشدی هم تااخرباید بخوری خداروشکر بعددوماه حامله شدم وامپول انوکسان تااخر زدم

لاحَولُ وَلاقوه الی بالله العَلی العَظیم... الهم صل علی محمد وال محمد... خدایاشکرت
گفت هپارین هم باید بزنی، آسپرین ۸۰ داده، هپارین رو از کی باید شروع کرد؟

ازهمون روزی که فهمیدی بارداری

2706