2733
2739

تن زیب خریدم امروز ولی متاسفانه خیلی اذیت میکنه اصلا نمیتونم بزنم شکمم دردمیکنه و خیلی سفته به کمرم چیزی ببندم و ازرواون بزنم تاثیری داره؟چجوری دردشو کنترل کنم ک بتونم حلقه بزنم؟شکمم خیلی جلواومده عین ٧ماهه ها تاثیری داره بنظرتون؟

حلقه خیلیییی تاثیر داره دردش برای اولشه منم خریدم ولی اصلا نمیتونم بزنم بلد نیستم😐

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😧😧😧😧😧😧😓😓چرامن قبل خرید اصلااین چیزارو نمیشنیدم همش ازخوبیش میگفتن ولی بعدش اینارو میشنوم😢😓 ...

منم نمیدونستم دوستم خیلی استفاده کرده بود ب مشکل برخورد ، از این دندونه داراست ک سفته ؟ میزنی دل و کمرت درد میگیره ؟

دلم تنگه پرتقال من ...🍊🍊
ن من خوب نگه میدارم ولی دردش نمیزاره بیشترازدو دور بره😟

حلقه سنگین نباید بگیری اولشاااا 

باید از سبک شروع کنی 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2738
چسبندگی روده میارع به مرور 

یعنی چی؟؟؟؟؟ 

میشه قشنگ توضیح بدی من الان دوسالی هست حلقه میزنم آخه..... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

یه مدت دردش رو تحمل کنی عادت میکنی حتی کبود هم میشه ولی بعد ده روز خوب میشه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
اره 

دفعه اول سخته... 

به دردش فکر نکن من ک راضیم 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
یعنی چی؟؟؟؟؟  میشه قشنگ توضیح بدی من الان دوسالی هست حلقه میزنم آخه.....

دوستم یکسال هر روز استفاده کرده بود بعد من یادم نمیاد چیزیش شد رفت دکتر ، دکتر با سونو و این جور چیزا گفته بود چسبندگی روده ، مثل طناب ک افتادگی رحم کلا ی سری چیزا زیاد از حدش ک استفاده میکنی مشکل ساز میشه 

دلم تنگه پرتقال من ...🍊🍊
2706