2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هیچوقت بچه هام رو سر پا نگرفتم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
از هف ماه زود سر پانگیر که به ستون فقراتش فشار نیاد بزرگشه دیسک نشه

هر وقت خودش پاهاشو دوست داشته باشه بزاره زمین، معمولا دخترا از 5 ماهگی میزارن زمین پاهاشونو اما پسرا 6 یا هفت ماهگی

2738
پسرم یک ماه و نیمشه خوشش میاد اینجوری نگهش میدارم...دیگه نگه ندارم؟

دختر من ک از نزدیک 1 ماه رو پا وایمیستاد و الانم ک 8 ماهشه همش پا میشه خودش و دوست داره راه بره... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
پسرم یک ماه و نیمشه خوشش میاد اینجوری نگهش میدارم...دیگه نگه ندارم؟

نه بهش فشار میاد هف ماه دیگه جای نگرانی نیس دخمل منم هفته دیگه دوماهه میشع

تورچم ایرانیام اذربایجانیام تورچ لر ایچینده وطن پرور ایچنده شرف لی اینسانیام
نه عزیزم زود نیست چون خودشون پاهاشونو محکم میزارن زمین بیشتر دوست دارن وایستن

اخه بچس عقلش نمیرسه که چون ستون فقرات واستخونش نرم بچه ها مثل اب میمونن تو هرظرفی بریزی به همون شکل درمیان

تورچم ایرانیام اذربایجانیام تورچ لر ایچینده وطن پرور ایچنده شرف لی اینسانیام
اخه بچس عقلش نمیرسه که چون ستون فقرات واستخونش نرم بچه ها مثل اب میمونن تو هرظرفی بریزی به همون شکل ...

اون در صورتیه مه بخوای زورکی بشونیش یا به زور بزاری تو روروئک و... ولی وقتی خودش بخواد اشکالی نداره مثلا پسر من 8 ماهشه الان دوست داره محکم پاهاشو زمین بزاره یا الان میخواد بشینه ولی من خودم اصلا زورکی نزاشتمش چون بعضیا دور تا دور بچه به زور بالشت میزارن مه بچه بشینه 

2706