2410
2553

من حساب کاربریم و پاک نکردم 

فقط نرم افزار واتساپ رو پاک کردم از رو گوشی

دوباره که دانلود کردم و وارد شدم ؛ حالا چتام نیست 

من که حساب کاربریم و پاک نکرده بودم !

یعنی حذف کردن از رو گوشی، حساب کاربری و از واتساپ پاک میکنه ؟ 

فاتحه چتاتو بخئون

من ستاره بنفشم... متوجه شدید؟ بنفش. بنفش رنگ پادشاه ها و ملکه هاست من یک ملکه هستم. روانپزشک و مشاور خانواده و روانپزشک کودک هستم.اگر سوالی داشتید(درباره روانپزشکی) درخدمتم.دوست عزیزم که داری امضام را میخوانی برای روح می می ناز و مامان ترنم صلوات بفرست.مامان ترنم به همراه همسر و دختر 4 ماهه شان در سال 89 در صانحه سقوط یک هواپیما جانشان را از دست میدهند. می می ناز به دلیل سرطان سینه از دنیا رفتند. تو که دل مهربونی داشتی و برای شادی آن دو دوست نی نی سایتی صلوات فرستادی حالا برای شادی روح آلا کوچولو دختر دوست نی نی سایتی مان مامان آلا صلوات بفرست. آلا کوچولوی 1/2 ساله به دلیل مشکل ریه از دنیا رفتند. تو ای کسی که امضای مرا خواندی و برای افرادی که گفته شد صلوات فرستادی من دعا میکنم حاجت تو براورده شود. تو هم برای براورده شدن حاجت من دعا کن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
وقتی برنامه واتساپو پاک میکنی حساب کاربریت میمونه  دوباره نصیش کنی چتات دیگه نیست پاک شدن

یعنی مثلا من که با شما چت کردم ، اگ از رو گوشیم پاک کنم و دوباره وارد بشم ، شما همچنان همون پی وی قبلی منو داری و اونجا چت میکنی؟

فقط من نمیبینم چتارو ؟

2714
اره مهمه برام‌ روزانه بک اپ میگرفت واتساپم  موقع نصبشم توجه نکردم فقط رد شدم

پس پاک کن چون سوال میپرسه.

عزیزم تو فایل منیجر اون جا اصلی هنوز پوشه واتساپت هست و یه راهی تواینترنت هست که شما اسم فایلو عوض میکنی و انتقال میدی که برات پیام ها میان من قبلا انجام دادم و اوومد.

ولی برو الان تو قسمت پشتیبان گیری ببین می تونی درست کنی اگر نه پاک کن و وقتی نصب کردی سوال های اولیه رو با دقت بخون تا بتونی برگردونش اگر نشد هم راهی که گفتمو از اینترنت پیدا کن

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
یعنی چتا فقط برای من پاک میشه ؟  شما که قبلا با من چت کردی همچنان همون پی وی منو داری یا یه پی ...

اره واسه تو پاک میشه 

اما واسه طرفت هست همشو داره

سرنوشت از سرنوشت،سرگذشت از سر گذشت،افسوس زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔
یعنی مثلا من که با شما چت کردم ، اگ از رو گوشیم پاک کنم و دوباره وارد بشم ، شما همچنان همون پی وی قب ...

اره دقیقا همینطوره

سرنوشت از سرنوشت،سرگذشت از سر گذشت،افسوس زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔