2733
2734
عنوان

با شوهرم‌دعوام شده

536 بازدید | 59 پست

از پنجشنبه شب دیگه باهاش حرف نمیزنم.اخه همش بفکر مامان و خواهر و دادشاشه!همش دزدکی بهشون پول میده .درحالیکه خودشم درامدش دو تومنه فقط و بزور شکممونو سیر میکنه البته من خودم شاغلم و ارث پدری خوبی دارم ولی اون از خودش هیچی نداره!حالا اون روز فطیر درست کردین یه ۲۰ تایی زنگ زده به داداشش که بیا ۵ تا فطیر ببر خونت!!!اعصابمو خراب کرده اولا که از من نپرسیده اصلا به اونا هم بدیم یا چندتا بدیم دوما مگه من قراره تو خونم چیزی درس میکنم به فک و فامیلای گور بگور شدش هم بدم؟؟همین داداشش ماشین مدل پایین داره هر دم به دقیقه میگه میرم عروسی ماشینتونو بدین میرم‌عزا ماشینتونو بدین ماشینم خراب شده ماشینتونو بدین.در حالیکه اون ماشینه منه اصلا شوهرم یه صد تومن هم‌نذاشته روش😡😡😡 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

زفتیر رو با هزینه ی خودت درست کرده بودی؟ 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

منم از اون روز باهاش حرف نمیزنم.یعنی ازش متنفرم بخدا دلم نمخواد ریختشو ببینم.مردی که خرج خانواده خودشو نداره و محتاج زنشه بیاد بفکر مامان و خواهر و برادر هم باشه همون نباشه بهتره

2738

بخدا تو خونه موندن مردا داره خیلی داستان میشه

همه داغون شدیم😔

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2706