2726
عنوان

چند تا سوا راجع ب توستر

151 بازدید | 16 پست

سلام.من توسترمو تازه گرفتم.

میخاستم ببینم از سینی داخلش برا چ چیزایی استفاده میشه؟براکیک پیتزا و لازانیا میشه از سینیش استفاده کرد یا ظرف مخصوص میخاد؟

براسلامتی دخترم،همسرم و خودم یک صلوات بفرستین لطفا  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط پیتزا

😕😕شب خوابیدم صب پاشدم دیدم ترکیدم .همینقدر ناجوانمردانه😐😐                                                   از وقتی رفتی هر یک دقیقش60 ثانیهمیگذره😭😭😭                                                     تلخ ترین جمله بازی های کودکی :  تو نخودی باش،لامصب قدرت تخریبش از بمب هیوریشیما بیشتربود😐😐😐 
2728

کیکو باید بریزی قالب کیک

میشع توو سینی توتستر شیرینی بزاری بپزی

پیتزا

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

من از سینیش فقط برای ماهی شکم پر و لازانیا رولی استفاده میکردم هرچند فر بهتر از توستر.چون توستر خشک میکنه روی غذاهارو

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

کیک خیس درست میکنم ارتفاعش کم میشه سس که میریزم عالی میشه

پیتزا 

جوجه هم میشه 

شیرینی

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
من از سینیش فقط برای ماهی شکم پر و لازانیا رولی استفاده میکردم هرچند فر بهتر از توستر.چون توستر خشک ...

باید المنت بالا رو خاموش کنی سینی رو هم وسط یا پایین بزاری

تاپیک توانبخشی یا ناتوان سازی رو بخونید سوالی بود در خدمتم 
2706