2726

خانوما لطفا هر کی میدونه کمکم کنه خیلی دارم عذاب میکشم

من باردارم یه صدای کوچیکی که میاد یا یه چیز میخواد از دستم بیفته دچار ترس ناگهانی میشم یعنی چند ثانیه انگار قلبم وایمیسته

قبلا اینطور نبودم چیکار کنم خیلی میخوام خودمو کنترل کنم ولی نمیشه

بعدشم عذاب وجدان میگیرم نکنه برا بچم اتفاقی افتاده باشه😭

ایت الکرسی میخونم قران میخونم

خدایا راضیم به رضایت یاور همیشگی من امید من مطمئنم تنهایم نمیذاری🌸🌸«یا صاحب الزمان أغثنی یا صاحب الزمان أدرکنی»🌸🌸

نگران نباش عزیزم,منم اینجوری بودم ولی خداروشکر بچه چیزی نشد ,ولی الان عین خودم ترسوعه

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگران نباش عزیزم,منم اینجوری بودم ولی خداروشکر بچه چیزی نشد ,ولی الان عین خودم ترسوعه

خدا رو شکر که بچت سالمه

خدایا راضیم به رضایت یاور همیشگی من امید من مطمئنم تنهایم نمیذاری🌸🌸«یا صاحب الزمان أغثنی یا صاحب الزمان أدرکنی»🌸🌸
2728
منم همینجوری بودم الان بچم فوق العاده حساسه به صدا تابلند صداش کنی از جامیپره میترسه

چیکار کنم دیگه نمیدونم همش به خودم تلقین میکنم اروم باش ولی نمیشه

خدا رو شکر که بچت سالمه

ایشالا بچه شما هم صحیح و سالم به دنیا میاد و بغلش میکنی,استرس الکی به خودت نده

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
نه عزيزم طوري نميشه من تو بارداري بارها ترسيدم(خيلي بد ترسيدم) ولي خداروشكر طوري نشد 

خدا رو شکر

نیاز به آرامش داری عزیزم. با پزشکت صحبت کنی آروم نمیشی؟ من دوره بارداری دکترم خیلی آرومم میکرد. دکتر شبنم بزرگ زاده. واقعا مدیونشم. دوست داشتی باهاش مشورت کن. تو ایستا و واتس اپ جواب میده. بخصوص واتس اپ. این شماره واتس اپ ایشونه: 09911616251

آدرس ایستاشم اینه: دکتر شبنم بزرگ زاده Dr_Bozorgzade

نیاز به آرامش داری عزیزم. با پزشکت صحبت کنی آروم نمیشی؟ من دوره بارداری دکترم خیلی آرومم میکرد. دکتر ...

ممنون از لطفت چشم حتما

چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی