2737
2734
عنوان

نامزدم بدونی که به من بگه وسایلاشو میبخشه به خانوادش

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 44 پست
واقعا زندگی مشترک اینطوریه😕

والا ما غلط بکنیم اینجوری زندگی کنیم، دیگه اختیار داری تا تنبون پای طرف!!! 😒😒😒 من میگم لباس نومو ک شوهرم پولشو داده رو میدم ب دوستم، تا الان یک کلمه شوهرم نگفته چرا دادی و...

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمئن باش یه روز تی شرت برادرش رو دوست داشته باشه، از گرمکن داداشش خوشش بیاد، اگه یه وسیله از دامادش ...

واسه اینا یک طرفه است دوطرفه بود حس نمیکردم ازش سو استفاده میکنن

خدایا من تنها رو فراموش نکن
2731
والا ما غلط بکنیم اینجوری زندگی کنیم، دیگه اختیار داری تا تنبون پای طرف!!! 😒😒😒 من میگم لباس نومو ...

خوب ممهمم نیست  به والله اینطوری  زده میشن کار خوب تو میکنی این  چه زندگیه😕

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

منم دست و دلبازم همش دوس دارم برای خانواطم کادو بگیرم یا اگ چیزی خوششون بیاد یهشون میدم

و مطمعنم خیلی بدم میاد اگ همسر ایندم بهم گیره بگه چرا اینحوری میکنی میگم ب تو چ خب خانوادمن دوس دارم

😂😂😂😂😂😂😂

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738
منم دست و دلبازم همش دوس دارم برای خانواطم کادو بگیرم یا اگ چیزی خوششون بیاد یهشون میدم و مطمعنم خی ...

فک کن حساب کتاب خشتکتم دستش باشه😂😂😂😂

قول میدم تو سال جدید کمتر عصبی بشم😫 قول میدم بیشتر درس بخونم...قول میدم قبل حرف زدن فکر کنم...قول میدم با کسی بحث نکنم...قوووول میدم😚😊😃😉❤💙🌷۲۹ اسفند ۹۸
😂😂😂😁😁😁 عااالی بود

والا خوب   شریک زندگی اصلا معناش فرق داره باید باعث ارامش هم باشیم نه عذاب  خانوما فکر میکنن اینطوری  دوست داشتنی تر  میشن درصورتی که اینطوری نیست طرف دور تر میشه به زور تحملت میکنه تازه که فقط رو مخش نری

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

عزیزم اگر الان شما حرفی بزنی وصله خسیس میچسبه به شما

متاسفانه این بذل و بخشش و دل رحمی جزی از اخلاقه ایشونه و اگر خیلی واکنش بدید باعث میشه در اینده یه سری کارها را انجام بده و مخفی کنه

مثلا پولی قرض بده و ... و بهتون نگه... من جای شما باشم سعی میکنم واکنشی ندم هر چند سخته.

2706