2733
2734

خیلی بدم میاد مثلا امروز دیدم یکی از گرمکن هایی که خیلی بهش میومد رو داده به داداشش یه بارم یه لباس  داده بود به داداشش نو نو اصلا نپوشیده بود قوری تو ماشینش داده دامادشون که لازمش میشه چند بارم بهش گفتم فکر میکنه من خسیسم و اینا ولی خب مال خودتو که استفاده میکنی چرا ببخشی به دیگرون نمیدونم چکار کنم 

خدایا من تنها رو فراموش نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واااا 😒😒😒 ب حق چیزای ندیده😑😑😑 دیگه اختیار داری تا خشتک پای طرف!!!!! شل کن دوست عزیز شلللل

قرار نیست چون با شما نامزد کرده برای جابجایی رخت و لباسش از شما اجازه بگیره!!!

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..
2738

من ناراحت نمیشم تو همه چی حساس نباش

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

واااااا شما دیگه به گرمکنش گیر نده...داداششه هاااا😒

قول میدم تو سال جدید کمتر عصبی بشم😫 قول میدم بیشتر درس بخونم...قول میدم قبل حرف زدن فکر کنم...قول میدم با کسی بحث نکنم...قوووول میدم😚😊😃😉❤💙🌷۲۹ اسفند ۹۸
چون شریک زندگیشم 

عروسی کنی می خوای چیکار کنی🤭

قول میدم تو سال جدید کمتر عصبی بشم😫 قول میدم بیشتر درس بخونم...قول میدم قبل حرف زدن فکر کنم...قول میدم با کسی بحث نکنم...قوووول میدم😚😊😃😉❤💙🌷۲۹ اسفند ۹۸
یاد عروس خودمون افتادم چشم دیدن اینو نداره ک داداشم ی گرمکن بده به داداش کوچیکم.. با احترام مال خود ...

عزیزم میگم یکی دو بار نیست شما خودت ببینی وسایل زتدگیت دست این و اونو بگن شوهرت داده بدونی که خودت بفهمی واکنشت چیه 

خدایا من تنها رو فراموش نکن
عزیزم میگم یکی دو بار نیست شما خودت ببینی وسایل زتدگیت دست این و اونو بگن شوهرت داده بدونی که خودت ب ...

خانوم اون وسایل زندگی شما نیست،شلوار پای خودشه!!! من لباسامو نوی نو ب دوستمم دادن، خواهر برادر و... ک جای خود داره...واقعا خجالت نمی‌کشی خودت همچین موضوعی رو عنوان کنی!!!

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..
2706