2726
عنوان

کاربران محترم سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 3039 بازدید | 247 پست

سلام نی نی یار خوبید؟

ببخشید میشه این تاپیک منو حذف کنین؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4150545/تنوع-طلب

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که بارها بهت گفتم این کار رو نکن نگین تو تاپیکای انفجاری صدا کنین 

انفجاری که فقط اونا نیست

دعوا گیس کشی هم انفجاریه😍😍

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

اخه مسله اینه که پیش فرض ما اینه همه خانوم اند

ویک مسله بدتر من چند وقت پیش از خودم عکس گذاشتم یک کاربر چنان فحش های ناموسی داد شک نکردم مرده ولی زده بود زن!

یکی هم ده دقیقه نبود عضو بود پشت همون کاربر میگرفت اصلااا موندم

دیگه هم حاضر نیستم عکس بزارم😧😧

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤
2728
کاش اینم ممنوع میشد که اقایون به تاپیک زنونه میان نظر میدن 

ممنوعه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
ممنوعه

اخه تاپیک زنونه در مورد ببخشید پریود یا بارداری شیردهی میشه میان نظر میدن یا نامحسوس پست ها رو میخونن

بعضا هم ادم نمیفهمه مرد هستن مگه اینکه به پروفایلشون نگاه کنه

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️
اخه تاپیک زنونه در مورد ببخشید پریود یا بارداری شیردهی میشه میان نظر میدن یا نامحسوس پست ها رو میخون ...

اگر دیدین همچین موردهایی رو اسکرین بگیرن پستشون رو بذارین اینجا قطع میشن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
اگر دیدین همچین موردهایی رو اسکرین بگیرن پستشون رو بذارین اینجا قطع میشن

اهان باشه ممنون

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️

@سوشیانت20    سلام عزیزم لطفا برای منم بخونین خیلی نیاز دارم  

یبار برای مردا تاپیک زدم ازشون بد گفتم ریختن سرم جوش نزنیم بهتره  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
2706