2737
2734

جایگزین کنید بهتر متوجه میشین ‌. شما یکیو از قبل میشناسید ولی تاحالا باهم حرف نزنید مثلا یه هم دانشگاهی ! کسی با شما چت میکنه و حرف میزنه ( فرضا بهتون دایرکت میده و شما جواب میدید ولی نمیشناسیدش) اگر همو ببینید بر اصرار توجه مغز به افراد آشنا ، شما با اون فرد احساس آشنایی بیشتری دارین و این براتون مجهوله که چرا  ؟ یا بهش ناخودآگاه فکر میکنید و ذهنتون میره سمتش که نکنه اونه ؟ 

(یکمم حس دوست داشتن بینتون باشه)

تعداد رای : 6
نظرسنجی
صدرصد درسته ، وقتی ببینمش ناخودآگاه احساس آشنایی بیشتری دارم
3
50%
نه کاملا اشتباهه
3
50%
و خدایی هست مهربانتر از حد تصور 😍 خدایا شکرت. کاربر خرداد ۹۸ هستم 😌 از ته دلم آرامش و صلح برای همتون میخوام 💜✨                                                                                                                            (اکانت ، برای دو نفره 😊)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها اگه میشه همگی جواب بدین فقط یه دقه طول میکشه بخونین و بین دو گزینه انتخاب کنید 😘😘

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور 😍 خدایا شکرت. کاربر خرداد ۹۸ هستم 😌 از ته دلم آرامش و صلح برای همتون میخوام 💜✨                                                                                                                            (اکانت ، برای دو نفره 😊)
2728
بچه ها اگه میشه همگی جواب بدین فقط یه دقه طول میکشه بخونین و بین دو گزینه انتخاب کنید 😘😘

دلیلم بگید ‌‌..

مغزم رگ ب رگ شد نفهمیدم 

ساده ترین حالتی که بتونم بگم اینه : 

فک کن کسیو در حد دیدنش میشناسی ، باهات چت کنه ولی تو ندونی کیه ، اگه ببینیش احساس آشنایی باهاش داری ؟؟ 

2738