2726
عنوان

توروخدادکمک(کرونا ومشکل معده)

548 بازدید | 24 پست

کسایی ک کرونا داشتن و خوب شدن مشکل گوارش و معده داشتن چطور خوب شده معدشون؟

مامانم چند روزه مرخص شده ولی مشکل معده داره میزنه پشت کمرش حالش بد میشه.هر کی تجربه ای داره کمک کنه خیر ببینید

توروخدا دعام کنید خواهش میکنم

خدایا خودت مامانمو خوب کن امیدمو ناامید نکن🙏

من اطلاعی ندارم ولی باید رژیم غذاییشو غوض کنه غذلی سبک و مایعات بخوره تا ویروس دفع شه

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
لابد اونم خوب میشه از دکتر بپرسید میگم مامانت قرنطینه نیست؟؟؟میکن بعد مرخصی هم باید تو خونخ قرنطینه ...

تو اتاق خوابه من بهش میرسم با فاصله14'روز قرنطینه  ام

خدایا خودت مامانمو خوب کن امیدمو ناامید نکن🙏

Dr_afzalaghaie این پیج یه آقای دکتر هست توی اینستاگرام فوق تخصص گوارش و کبد هر سوالی دارین بپرسین در سریعترین زمان جواب میدن جزو پویش دیوار بهشتی هستن یعنی پزشکایی که رایگان مشاوره میدن 

کاش یه روز بفهمم...من نتونستم یا واقعا نمیشد🔒

دمنوش بابونه خوبه براشون

هاضوم هم برا معده خوبه سرچ کن ازنت بخر خاسی

نعنا هم موثره، دمکردش خودش...

برا کرونا مایعات گرم بخورن، بخور بدن، بادکش کنن پشت کتف و ریه رو

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ژل رویال بخر بده ایمنیو بالا میبره

عسل+ آب ولرم

سوپ با ادویه زنجبیل و ...پیاز هویج...

تخم شربتی 

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706