2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رژیم باشم ۳۰۰ تا ۶۰۰  نباشم ۷۰۰ _۸۰۰ نهایت ۹۰۰

وای چقدر کممممممم من 1500میخکرم میخوام وزن کم کنم با کالری شماری 5کیلوو

نه زندگی انقدر شیرین است و نه مرگ انقدر تلخ  که شرافتت را به پایش بریزی 
2728

1500 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
بیش از ۱۰ تا از اینا میتونم برات بیارم فقط حوصله عکس گذاشتن ندارم الا زیاد  ساعت اسکرین شاتارم ...

بزرگوار بدنتو داغون میکنی ماذا فاذا موهات میریزه پوستت داغون میشه مثل کسایی که سو تغذیه دارن میشی

جمع کن این رژیمو

بزرگوار بدنتو داغون میکنی ماذا فاذا موهات میریزه پوستت داغون میشه مثل کسایی که سو تغذیه دارن میشی ج ...

رژیم نیس صرفا  کم خوراکم و بیش از ۸۰۰ تا اگ بخورم حالت تهوع بهم دس میده یچیزی مث اسلیو معده اصلا گنجایش ندارم 

بعدشم جدیدا وگان شدم گ قطعا تنها راه سلامتیه 

من تاحالا بالای ۱۰۰۰ نخوردم هیچ وقت و تپلم هستم !  قدر ژنتونو بدونین من اگر ۱۵۰۰ بخورم هر روز ...

خب الان وزنتون پایین اومده ؟ یا ثابت میمونه 

نه زندگی انقدر شیرین است و نه مرگ انقدر تلخ  که شرافتت را به پایش بریزی