2726
عنوان

آی وی اف در بیمارستان دولتی

2304 بازدید | 64 پست

سلام، اول از همه باید بگم حال روحیم خوب نیست پس لطفا اگر میخواید سرزنش کنید شما رو‌به اونچه میپرستید این کارو‌ نکنید! من ۱۴ ماهه تصمیم به بارداری دوم گرفتم از مجردی هم پسر دلم‌میخواست هم دختر خداروشکر یه دختر ۵ ساله دارم و عاشقشم، برای جنسیت دومی تغذیه کردم‌و‌سپردم به خدا بماند که اردیبهشت پارسال شوهرم واریکوسل عمل کرد و‌بعد از چهارماه اقدام کردیمو بعد از پنج شش ماه باردار شدم که دیروز سقط شد، وضع مالیمم متوسطه نمیتونم چندتا بچه‌ بیارم از طرفی دلم میخواد یه مرد کوچکم‌ تو‌زندگیم باشه دیگه فرصت ریسک‌ ندارم چون دوست ندارم فاصله سنیشون زیاد بشه، و شوهرمم خیلی استرسی شده خودمم فکرم مشغوله، میخوام‌آی وی اف کنم و البته تعیین جنسیت لطفا اگر تجربه دارید دکتر و‌بیمارستان خوب معرفی کنید، دعاتون میکنم

منم میخوام ای وی اف کنم ولی مشکل ناباروری داریم تو بیمارستان دولتی ....انشالله خدا بهت هرچی میخوای بده ....این حق هرکسی ک دلش به اون چیزی ک میخواد برسه 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم یه سوال دارم

میشه همینطوری هم ای دی اف کرد؟

من دوست دارم بچم دوقلو باشه میگم میشه ای وی اف کنم؟ 

البته تو اقدام هستما

جنسیتشون هم مهم نیست

بیمه قبول میکنه؟

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
منم یه سوال دارم میشه همینطوری هم ای دی اف کرد؟ من دوست دارم بچم دوقلو باشه میگم میشه ای وی اف کنم ...

والا من اصلا اطلاعات ندارم، شاید یه دکتری پیدا بشه قبول کنه بزنه ناباروری که بیمه تقبل کنه، البته نمیدونم شاید

اصفهان شهید بهشتی کادر بیمارستانیش فوق العاده س هزینه ش هم پایینه

شما کسی رو میشناسی اونجا نتیجه دیده باشه ....من همونجا میرم 

بچه ها منم میخوام. جواب منم بدید. بیمه تکمیلی قبول میکنه؟

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
اصفهان شهید بهشتی

چقدره هزینه اش عزیزم؟ بیمه تکمیلی قبول میکنه؟ پیش کدوم دکتر رفتید؟

من‌تهرانم،حالا این که میگید چقدره هزینش؟

من نوبت داشتم عقب افتاد😢گفت حدود ۳تا ۴ولی با بیمه سلامت ....اگه تعیین جنسیت باشه گرونتر میشه

من خودم اولین میکرو باردار شدم الانم هفته ی 17 هستم

میکرو فرقش با ای وی اف چیه؟

2706