2737
2734

سلام با کاشت نمیشه نماز خواند اونایی که میگن اوکی داره درباره شرایط ثانویه حرف می‌زنن که شامل کاشت ناخن نمیشه خیلی راحت از خدا نگذر ارزش نداره چهار مغز بخور ناخن خودت بلند میشه روغن هم بزن بهش

عزيزم من اشناي نزديكمون اوكي داده فقطو فقط به ١دليل.

ايشون وسواس بود و ناخونش رو به شدتتت ميجويد حتي وسواس در وضو و ... داشت براي همين تا زمان درمان بهش اوكي داد. كاملا فتواي عاقلانه هم مياد . اين به كنار

ولي بعضي ها هم ميان كلاه شرعي ميذارن. از اون فتوايي هست كه ميگه اگر در پاك كردن دست و فلان به سختي مي افتين مشكلي نيست با همون حال وضو بگيرين، نامردا ميان از اين استفاده ميكنن. ميگن لاك سخته و نميشه پاك كرد ولي خودمون ميدونيم كه عقل ميگه با علم بر اينكه جسم سختيه و پاك نشدنيه باز اينكارو ميكنيم. خب معلومه كلاه شرعيه اين مورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان همه میان میخورنت منم میخورن ولی تو دای کار کن اگه به دله خودت فک میکنی قبوله بخون بره 

لطفا اینو بخورین😑😂😂😂😂

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
2731
الان همه میان میخورنت منم میخورن ولی تو دای کار کن اگه به دله خودت فک میکنی قبوله بخون بره 

نمازاش قبول نمیشه چون حتی غسلاشم باطل پس وضو هم نداره

بدون وضو نمازم نمیشه خوند باطله

الکی گناهشو ب گردن نگیر

خداییش همینه وگرنه منم میرفتم کاشت 

2738
وای چقدر جالب. چه حس باحالی خوش به حالت

مرسی عزیزم

من زیاد ذکر میگم و قرآن میخونم ولی از وقتی نماز خوندن شروع کردم کل خانواده صف میکشن نگام میکنن با تعجب😂😂

هی میپرسن چی شده اینکارارو میکنی؟

چون من حتی وقتی داشتم فقه میخوندمم،نماز نمیخوندم

😁الان همه میخورنمون منم باهات موافقم

چه زشت!! الان کدومشون بد جوابتو دادن ؟؟ 

نظر کاربرا برات مهم نیست و میخوای با دل خودت جلو بری برای چی تاپیک زدی ؟؟

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
 نمازاش قبول نمیشه چون حتی غسلاشم باطل پس وضو هم نداره بدون وضو نمازم نمیشه خوند باطله الکی گ ...

من استارتر و مجبور نکردم که میگین گناه گردن نگیرم من نظرمو گفتم 

2706