2733
2734
عنوان

رفتارهای همسرم

436 بازدید | 26 پست

سلام 

همسرم از یک هفته قبل عید بخاطر کرونا تعطیل شده و از اون موقع رفته برای مامانش اینا دیوار باغ بسازه و یه اتاق تو باغ

از اونروز تا حالا صبح ساعت ۷رفته ساعت دوعصر اومده ناهارخورده ساعت سه رفته نه ونیم شب به زور اومده خونه الان زنگ زدم کجایی میگه دارم مصالح اماده میکنم برای فردا 

مادروپدرشم اصلا براشون مهم نیست که بچشون هم خانواده تشکیل داده حتی یه روز هم حاضر نیس برای من وقت بزاره با عشوه بهش گفتم با روی باز گفتم با اخم گفتم نمیدونم چیکارش کنم کلا هرچی وقت ازاد داره برای اوناس

خسته شدم از بس توخونه بی همزبون بودم بحث این چندروز نیس بحث چهارساله

من تاحالا یه مسافرت با همسرم نرفتم یه پارک تنهایی نرفتم خسته ام از این زندگی

الان که اومد خونه باهاش چجوری برخورد کنم الان که زنگ زدم گفت دارم مصالح اماده میکنم گفتم مگه میخوای فردا هم بری سرکار گفت چرا نرم گفتم یعنی نمیخوای یه روز برای خانوادت وقت بزاری گفت نه کاردارم انگار حالیت نیس

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دلت میخواد اعصاب خوردی درست کنی اخه

الانم خو نمیشه تفریح رفت

تو خونه هم حوصلش سر میره ولش کن🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

شمام وقت نزار 

شب كه مياد خودتو مشغول كتاب يا يه چيزه ديگه نشون بده 

كاملا بي توجهي كن 

هرچي اصرار كردي فايده نداشته بزار ببينه بي توجهي چه حسي داره 

شب اومد هرچي گفت سرت تو كتاب باشه بگو بايد اينو تموم كنم خيلي مهمه مثله اينكه متوجه نيستي!!! والاااا!!! 

2738
وااای،نمیدونم چی بگم،ولی فکر میکنم منطقی صحبت کنی بهترباشه

چی بگم بهش اخه انگار نه انگار ماهم ادمیم حتی نه ونیم شب هم که میاد شام میخوره میره خونه مامانش

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!

بگو کسی که حالیش نیست زندگی مشترک چیه تویی نه من،توکه نمیتونستی به زن و زندگیت برسی بیخود کردی زن گرفتی حالا هم فردا میخوای بری برو ولی دیگه نخواه که من اون ادم سابق بشم

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
بچه نداری؟ اگر باهاش چندروز حرف نزنی ،به نظرت چه واکنشی نشون میده؟یا مثلا نهار خیلی غذای انچنانی در ...

میره خونه مامانش میخوره طبقه بالای اونا هستیم

بگو کسی که حالیش نیست زندگی مشترک چیه تویی نه من،توکه نمیتونستی به زن و زندگیت برسی بیخود کردی زن گر ...

براش مهم نیس انقد گفتم

شمام وقت نزار  شب كه مياد خودتو مشغول كتاب يا يه چيزه ديگه نشون بده  كاملا بي توجهي كن&n ...

مگه هست نه ونیم میاد شام میخوره میره خونه مامانش

دلت میخواد اعصاب خوردی درست کنی اخه الانم خو نمیشه تفریح رفت تو خونه هم حوصلش سر میره ولش کن🍭

یعنی توقع بیجایی هست از این بیست روز یه روز کنار ما باشه

2706