2737
2739

مجردم ولی حس میکنم اگه بچه دار شم دلم برا دختریام تنگ شه حس پیری میکنم😃

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوشحال بودم بالاخره سبک میشم 🤭 هلاک اینهمه حس مادری خودمم 😬

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2728

بنظرم حسش گفتنی نیست باید تجربش کنی تا خودت درک کنی چ حس زیباییه.من ک خودم اول ک یکیشونو گذاشتن بغلم دنبال اون یکی میگشتم وقتی دوتاشونو بغل کردم نمیدونستم کدومشونو نگا کنم اینقدر ذوق زده بودم و البته گریه هم کردم

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
2738
عزیزم جونم دوقلو.

❤️

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧

متاسفانه افسردگی بعد از زایمان داشتم فقط میگفتم‌ تنهام بزارید بچه رو هم با خودتون ببرید.عواطف مادری من بعد از شش ماه که بیماریم کنترل شد شروع شد

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...

من گذاشتن رو سینم فکر کردم مرده یا نمیتونه نفس بکشه گریه نمیکنه سر تهش کردن زدن پشت کمرش تود دهنش و ساکشن کردن وقتی گریه کرد یعنی من عروسی گرفتما😊😂

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

یه حس خاصه

توصیف شدنی نیست

حالا من موقع زایمان سزارین بیحسی بودم

داشتم قالب تهی میکردم از ترس

قاطی پاتی داشتم آیت الکرسی میخوندم

حس اینکه الان شکمم باز شده حالمو بد میکرد

شوهرم اومد تو اتاق عمل یه کم ترسم ریخت

غرق در نیل چه اندیشه کند باران را...
2706