2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😐😐😐😐چقدر کودک همسری تبلیغ میشه اخه دهه هشتاد چه هدفی میتوانه داشته باشه ؟؟میخواد بره سر زندگیش النگو بندازه دستش چشم جاریش دربیاد جواب مادرشوهرو. با بیتربیتی بده مدام فکر رضایت اقاشون باشه تا خودش و اسمشو بذاره سیاست همسرداری 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2728

من هفتادو هفت هستم آدم به یه سنی که میرسه نیاز داره جور دیگه ای بهش محبت بشه اونم از طرف کسی که دوسش داره و خیلی نیاز های دیگه که به مرور زمان توی بدن ایجاد میشه و اینکه حس کنه که شریک زندگیش پشتش هست و حمایتش میکنه ولی پسرای امروز از پس خودشونم بر نمیان چه برسه بخوان یه زندگی رو اداره کنن

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)
متولد اواخر هفتادم ولی عمرا اگه ازدواج کنم 😑به نظرم مزخرف ترین چیز توزندگیه ادمه😑

اشتب میکنی

تورو خدام برام دعا کنین مامان بشم    منم برای همتون دعا میکنم  الهی بارالها دعای همه رو مستجاب کن 
2706