2733
2734

دخترم ۷روزشه زردی داره ۱۵بود اومده رو ۱۱ نمیدونم همچنان زیر مهتابی باشه یا نه؟؟ ...امروز دکتر نبود برم بپرسم .به خاطر زردیش شیرمو قطع کردم ۳روزه شیر خشک شروع کردم اپتامیل بهش میدم ولی از دیروز بالا میاره شیرو نمیدونم چیکار کنم چرا اینجوره ! 

ادامه بده ،،شیرتو بهش نده ،،حتی یه کمم نده ،، زود زود بهش شیر نده سرشو بالا تر بزار موقع خواب ،،باد گلوشم بگیر

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره باید تا هفت بمونه تو دسگاه

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2738

عزیزم همههه بچها بالا میارن طبیعیه نترس. شیرتو بدوش خشک نشه. من شیرمو 5 روز قطع کردم زردیش اومد پایین. به بچتم یکم لیمو شیرین بده بخوره 

ترنجبین زیااااد بهش بده شیر خشک زیااااد بده. که دفعش زیاد بشه تند تند جیش کنه زردی از بدنش بره بیرون. شیر خشت هم خوبه بهش بدی. تا 2 روز دیگه پایین تر میاد. زیر مهتابی نزارش اب بدنش کم میشه. تا میتونیییی بهش ترنجبین و شیر خشک بده فقط

عزیزم گوگل سامانه رسا رو سرچ کن!

اونجا کلی متخصص اطفال هستن که هرکدوم ساعت مشخصی فعالیت دارن،میتونی بطور مستقیم با پزشک صحبت کنی و راهنماییت کنن.

برای من دکتر بهنام مقدادی و دکتر بهروز مقدادی عالی بودن

خدایا!خودت هوای سه تاییمون رو داشته باش❤
2706