2733
2734
عنوان

خانمای وارد به گوشی سامسونگ خواهشا بیاید....

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 45 پست

عزیزم سمت چپ گوشی سه تا نقطه هست روی اون کلیک کن بعد بعد برو تو تنظیمات صفحه اصلی از توی منو برو تا آخر منویی که برات باز میشه و مخفی کردن برنامه ها یا پنهان کردن برنامه ها روی اون بزن بعد برنامه بازار یا هرچی گوگل پلی را ایران مصر است که بچه ازش بازی دانلود میکنه روی اون کلیک کن و بزن انجام شد اینجوری برنامه مخفی میشه بچت نمیتونه بره توی اون اپلیکیشن و بازی دانلود  کنه داداش منم همین بود منم اپلیکیشن رو مخفی کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا بازارم پاک کردم ولی از گوگل پلی دانلود میکنه خوب همینکه دان کنه نت حروم میسه دیگه

پس میزان مصرف نتو بیار پایین

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2728
بخدا بازارم پاک کردم ولی از گوگل پلی دانلود میکنه خوب همینکه دان کنه نت حروم میسه دیگه

تو خود بازی ها هم تبلیغ بازار و گوگل پلی هست پسر منم  پدر منو در آورد آخرش اثر انگشت گذاشتم باز نمیتونه بکنه میدون گریه هم کنه اصلا دیگه بهش نمیدم وقتی میدمم باهش اتمام حجت میکنم اگه دانلود کنی دیگه نمیدم بهت  

2738
تو خود بازی ها هم تبلیغ بازار و گوگل پلی هست پسر منم  پدر منو در آورد آخرش اثر انگشت گذاشتم باز ...

آخ آخا آفریییییییییییییییین دقیقااااااا بازی تو بازی دانلود میکنه

کلافم کرده هاااا

تهدیدشم میکنم ولی گوش نمیده

پسر شما چند سالشه؟؟

عزیزم برنامه هارو پنهان کن😁

قول میدم تو سال جدید کمتر عصبی بشم😫 قول میدم بیشتر درس بخونم...قول میدم قبل حرف زدن فکر کنم...قول میدم با کسی بحث نکنم...قوووول میدم😚😊😃😉❤💙🌷۲۹ اسفند ۹۸
آخ آخا آفریییییییییییییییین دقیقااااااا بازی تو بازی دانلود میکنه کلافم کرده هاااا تهدیدشم میکنم و ...

پسر من تازه رفته تو 5 سال ما یک سال بیشتر باهش مشکل داشتیم اولا نمیدادم گریه میکرد که کبود میشه  کولی بازی درمیاورد دلم میسوخت دیدم نه نقطه ضعف گیر آورده به همه هم سپردم اگر گریه کرد هیچ ندین الان اگه بخوان خوردنی هم دستش بدن اول منو نگاه میکنن کوتاه نیا که واویلا میشه من بهش مدادم میگفتم ده دقیقه به ربع هر پنج دقیقه هم تذکر میدادم که وقتش داره تموم میشه الان که کرونا لعنتی اومده حوصله اش سر میره میدم بهش ولی به شرط دانلود نکردن میدونه دانلود کنه دیگه بهش نمیدم

آخ آخا آفریییییییییییییییین دقیقااااااا بازی تو بازی دانلود میکنه کلافم کرده هاااا تهدیدشم میکنم و ...

بهترین کار همون کم کردن میزان استفاده از داده است پسر من تو یه ساعت دو گیگابایت چرت وپرت دانلود کرد همش هم مرد عنکبوتی بن تن و دختر کفش دوزکی 

2706