2703
2553

زیاد 

ب سلیقه خودش میره برام طلا میخره

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

فقط روز تولدا و روز زن سوپرایز میکنه .

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 
2714

زیاد

میگه بچه رو نگه میدارم برو خونه مامانت یکم ببینشون دلت وا شه،برمیگردم میبینم خونه رو تمیز کرده غذا پخته کارا رو کرده (قبل کرونا 😂 )

صبح بیدار میشیم میبینم کیک یا پنکیک پخته برا صبحانه

تولدم هر سری سورپرایزم کرد بع بهانه ای فرستاد بیرون خونه رو تزیین کرد دوستام و نوه های جوون فامیل رو دعوت کرد

برام گوشی گرفت پول دستش نبود

اللن هم بخاطر کرونا ناراحت بودم شوهرم گفت بعد کرونا دو سه روز با دوستات برو سفر مجردی نگهش میدارم

یهو با خوراکی مورد علاقم یا کیک میاد خونه

برنامه تفریح میچینه 

و....

2706