2737
2734

زیادی بهش بال و پر دادم بزرگش کردم.

عزیزم عزیزم زیاد کردم.الان مغرور شده.چند روز پیش که دعوا داشتیم میگفت برو‌خداتو‌شکر کن بهتر از من نمیتونستی گیر بیاری برو خداتو‌شکر کن.

دست بزن داره بهتر نشده هیچ‌بد ترم شده‌

خانما دیگه خسته شدم‌.من از هر لحاظ ازش سرترم از هرررررر لحااااظظظظ ولی انقدر ساده هستم انقدر قلبم مهربونه اونو کردم پادشاه خودمم شدم‌کلفتش من نخوردم نگه داشتم اون بخوره غذا کم اومد واسه خودم کم کشیدم واسه اون زیاد.

داداشم زنگ‌زده میگه بسه دیگه اینهمه قربون صدقه رفتن زیادی بهش بال و‌پر دادی اصلا به این فکر نکن که اگه طلاق بگیرم چی میشه.هستن کسایی که سی سالشونه هنوز ازدواج نکردن تو‌هنوز وقت داری وقتی زدت بیا بریم‌کلانتری پرونده کنیم.

خانما کسی هست منو‌درک‌کنه؟طلاق واقعا سخته من درسته ازش متنفر شدم ولی ته دلم دوسش دارم.نمیدونم چیکار کنم.دیگه کم باهاش حرف بزنم؟دیگه محبت نکنم؟چیکار کنم خدایاااا

برای رسیدن به مراد دلم یه صلوات بفرستین🙇.محتاج دعاتونم

وقتی هنوز ته دلت دوسش داری پس طلاق بدترین راهه .بشین و با صبوری اخلاقشو درست کن .دارم همینکارو میکنم و تا حدودی موفق بودم

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عضو کانال های خانم قری یا سیاست زنانه بشو 

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"

میدونستم این متن هایی که مینوییسن،،،شوهرت رو پادشاه کن و خودت ملکه اش باش ....همش کشک و پشم 

مرد رو پادشاه کنی خودت کلفت میشی یا شلوارش دوتا میشه یا قلدر میشه 

والا هی از اول باید مرد رو خار کنی تا زبونش کوتاه باشه 

اسی طلاق نگیر ولی از این به بعد تا میتونی بخوری و بریز و بپاش و برای خودت پس انداز مخفی جمع کن

اصلا خونه زندگی برات مهم نباشه ،،،،،یه کلام:از این به بعد زن زندگی نباش

ببین یک مدت بی محلی کن بزاراون  بیاددنبالت..مگه الان میشه طلاق گرفت اونقدرمیدووننت.بعدشم فک کردی طلاق بگیری برای خانوادت همون قدرعزیزی که قبلادخترخونه بودی..یکم بیشترتوخونشون بمونیوبعدبرات خاستگارنیادببین چی حرفاکه هم خانوادت بهت نگن..بایدخودت زندگیتوبسازی دیگه یک مدت بی محلی کنی تاببین چی میشهع

میدونستم این متن هایی که مینوییسن،،،شوهرت رو پادشاه کن و خودت ملکه اش باش ....همش کشک و پشم  ...

من عمم اینقدر از خودش گذشت اینقدر فداکاری کرد اینقدر آقا آقا کرد واز خودش گذشت برا بچه شوهر آخرش شوهرش رفت زن گرفت سرش

2738

سلام خیلی ناراحت شدم ولی یه حرفی میگم یادت بمونه محال مردی ازدواج بکنه ویه چندسال بعدش به خانمش نگه اگه من تورونمیگرفتم کی میخواست تورو بگیره 😠این حرف همه اقایون هست فقط دیروزود داره باورکن هیچ مردیو پیدانمیکنی که بگه خانمم ازمن سرهست جنس همشون عین همه عیدوبه خودت خراب نکن بقدکفایت روزگارسختش کرده 

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
میدونستم این متن هایی که مینوییسن،،،شوهرت رو پادشاه کن و خودت ملکه اش باش ....همش کشک و پشم  ...

دقیقا خواهر شوهر من این قدر به شوهرش بی محلی می‌کنه اینقدر جلوی ما مسخرش نمیکنه

اما داماده هم از اون طرف خرج زنش نمیکنه میگه برو از همون پدر و مادرت بگیر

من عمم اینقدر از خودش گذشت اینقدر فداکاری کرد اینقدر آقا آقا کرد واز خودش گذشت برا بچه شوهر آخرش شوه ...

شوهر منم بی ظرفیته.هر چقدر محلش میذاری احساس میکنه وظیفته.و ازت دور میشه.

عزیزم بی محلی بهترییییییییییییین راه حل برای هرچیزیه ... ولی بی محلی هم سیاست خودشو داره 

اینجوری نباشه که صبح بهت گفت صبح بخیر تو چشاتو تو حدقه 360 درجه بچرخونیو بگی اییشششششششششش!!!

نخیر ... اگه سوال کرد جوابشو کوتاه سرد میدی ...   خودت حدالامکان صداش نمیکنی سوال نمیپرسی و ... 

جانم میشه بله  چیه ...   و .. و ... و

سلام خیلی ناراحت شدم ولی یه حرفی میگم یادت بمونه محال مردی ازدواج بکنه ویه چندسال بعدش به خانمش نگه ...

به خدا زهرمارم شد.تاپیک قبلیمو‌بخونی میبینی چه ابرو ریزی پیش خانوادم شد.و بیچاره مادرم و‌داداشام تا الان ناراحتن غصه میخورن.مامان میگفت شبو‌نتونسته بخوابه

2706