2733
2734
عنوان

من به یه نتیجه ای رسیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 61 پست
من ازدواج کردم😂😂زندگیمم خوبه ولی صددرصد مجردی بهتره😁

اهان پس خودتون منفی هستید و به مجردی دعوت میکنین.

منم متاهلم و زندگیم خوبه و به متاهلی خوب دعوت میکنم .

نقدم روی کامنت اشتباهتونه که فکر میکنید همه میخوان سختی هاشون را منتشر کنن!

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
اهان پس خودتون منفی هستید و به مجردی دعوت میکنین. منم متاهلم و زندگیم خوبه و به متاهلی خوب دعوت میک ...

نه اتفاقا همه میگن مثبت اندیشم ولی رو این قضیه نظرم منفیه بنظرم بیایم هیچکس رو به هیچی دعوت نکنیم بهتر باشه بعدم شما یه تاپیک منفی هم تو تاپیک های من پیدا نمیکنین که بخوام سختی منتشر کنم 🙁

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه اتفاقا همه میگن مثبت اندیشم ولی رو این قضیه نظرم منفیه بنظرم بیایم هیچکس رو به هیچی دعوت نکنیم به ...

کامنت تون را یادتون رفته انگار الان ریپلای میکنم روی همون کامنت

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
کامنت تون را یادتون رفته انگار الان ریپلای میکنم روی همون کامنت

بله خب الان برا این خانم گفتم که میخواد مجرد بمونه نکه تاپیک بزنم 

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
2731
بنظرم بیشتر اینا که میگت متاهلی هم خوبه میخوان بقیه هم سختی هاش رو بکشن خب معلومه مجردی اسون تره حال ...

این کامنت را نقد کردم.گفتم وقتی یکی متاهله ، و راضیه، میاد دعوت به متاهلی میکنه.

شما گفتید که ماها ( امثال من )میخوایم سختی هایی که کشیدیم را بقیه بکشن.

خب این حرف اشتباهه .

من کاری به دعوت کردن و نکردن تون ندارم. مختارید.

به جمله ی اشتباه تون نقد کردم همین 🌹

موفق باشید

این کامنت را نقد کردم.گفتم وقتی یکی متاهله ، و راضیه، میاد دعوت به متاهلی میکنه. شما گفتید که ماها ...

خب آره بعضی ها را خودم دیدم حالا نه همه بعدم اگر با دقت خونده باشید نگفتم همه این جورن🤦‍♀️

خب آره بعضی ها را خودم دیدم حالا نه همه بعدم اگر با دقت خونده باشید نگفتم همه این جورن🤦‍♀️

اوکی . نمیخوام اذیت تو کنم ولی کلمه ”بیشتر” را به کار بردید نه برخی.

در هر صورت من گفتگو را تمام میکنم به هر چی میخواید دعوت کنید یا نکنید نه به من چیزی اضافه میشه نه کم میشه .خدانگهدار🌺

استارتر موفق باشی و مجردی خوبی داشته باشی🌹

2738
اوکی . نمیخوام اذیت تو کنم ولی کلمه ”بیشتر” را به کار بردید نه برخی. در هر صورت من گفتگو را تم ...

آخه خودم تو همین نی نی سایت دیدم تاپیک قبلیش کتک خورده بعد میاد میگه خوش بختم البته همین یه مورد نبوده  هرکسی خوش بختی ر‌و یه جور تعریف میکنه به هر حال منم بحث رو تموم میکنم

تصحیحش کردم اشتباه تایپی بود نوشتم اگه تمام احساساتت را منوط به همسرت نکنی یعنی همه ی حسهای ز ...

سلام عزیز

من مطمن شدم باشواهد مختلف ک جادو شدم، مطمن

اللن باید چیکار کنم؟؟؟؟ خواهش میکنم کمکم کن، ته خطم انقد رنج دیدم ک نگو،همش ناکامی...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

@biorrr    

همه این طور نیستن

زیادی هم مغرور باشی و جواب ندی میگن این ادم سرد و بی محبتیه و کسی جذبت نمیشه

نه تنها در ازدواج بلکه تو کار و زندگی کلا کسی جذبت نمیشه و همیشه تنها هستی و در موفقیتت تاثیر بدی میزاره

تو اسلامی رو رعایت کن

یعنی حد وسط باش

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
ولی متاهلی ارزشش رو داره مگر اینکه نخوای مسئولیت پذیر باشی

اونکه اره ولی کل حرفم این بود که خیلی زندگی متنفاوتی نیس متاهلی اتفاقا خیلی دردسراش بیشتره پس مجردا والبته خودم اینطوری به ازدواج فک نکنیم که قراره وارد بهشت شیم باازدواج 

2706