2733
2734
عنوان

من به یه نتیجه ای رسیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 61 پست
بله درست میگی ولی نتیجه گیری غلط بود مفهوم دست نیافتنی این نیست که جواب مردا را ندی. مفهومش اینه که ...

دقیقا منم منظورم همینابود نتونستم بهتر بیانش کنم ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا منم منظورم همینابود نتونستم بهتر بیانش کنم ممنون

نه خوب بیان کردین . حداقل تو مجردی متوجه ش شدین ولی زن متاهل با چند سال زندگی نفهمیده و هنوز اویزانه

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731
چرا؟ خب منو میخواست ولی نگفت بعد ازدواجش هم پشیمون شد ولی ما ازون خونواده ها نیستیم که اجازه بدیم زن ...

کار درست همینه یا باید اول میگف یا الان باید فراموشت کنه

امان از این مردها

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
2738
😁 میفهمم..شوهر منم میگه من پسر کوچولوتم..ادما فرق دارن دیگه! شوهرای ما اگه بی توجهی بهشون بشه جذب ک ...

من برعکسشو دوست دارم دوست دارم من خودمو لوس کنم 😊

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
اگتمام احساست رو منوط نکنی؟؟://اینو ولش ذوب در شوهر نباشی ینی چی

تصحیحش کردم اشتباه تایپی بود

نوشتم اگه تمام احساساتت را منوط به همسرت نکنی

یعنی همه ی حسهای زندگی را نخوای فقط از یه منبع بگیری. دیدی برخی دخترا ازدواج میکنن ، شغل شون را میذارن کنار، با دوستاشون قطع رابطه میکنن و کلا میشن در اختیار همسرشون.خوب این زن جذاب نیست  

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
بدترین دردسرش تنهاییه دیگه و طعم همسر بودن و مادر بودنو نمی چشی اگه دنبال راحتی باشی خب خوبه مجردی

اره خب بعضی وقتا اذیت کنندس ولی بهتر از سروکله زدن با قوم شوهر و...😜شوخی میکنم کلا ازدواج اگه قراره باشه موفق باشه نه هرازدواجی که مجردی صدبرابر بهترازاون ازدواجه ادم تنهاتر میشه توی نصف ازدواجای نی نی سایتی که من دیدم

بنظرم بیشتر اینا که میگت متاهلی هم خوبه میخوان بقیه هم سختی هاش رو بکشن خب معلومه مجردی اسون تره حالا شاید خوش بخت نباشی ولی لاقل اعصاب خوردی و استرس زندگی نداری

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
اره خب بعضی وقتا اذیت کنندس ولی بهتر از سروکله زدن با قوم شوهر و...😜شوخی میکنم کلا ازدواج اگه قراره ...

تاپیک منم بخونید .تاپیک اخرم .نوشتم ازدواجم چطوری خوب شده 

بنظرم بیشتر اینا که میگت متاهلی هم خوبه میخوان بقیه هم سختی هاش رو بکشن خب معلومه مجردی اسون تره حال ...

نه من قبلا نوشتم تو تاپیکم که متاهلی خوبی دارم...

متاسفانه اینجا تو سایت فقط از منفی ها و مشکلات شنیدین و دیدگاه منفی دارین.

البته برخی ادمخا ازدواجی نیستن و بهتره به قول یه مشاوری اصلا ازدواج نکنن و از مجردی لذت ببرن

نه من قبلا نوشتم تو تاپیکم که متاهلی خوبی دارم... متاسفانه اینجا تو سایت فقط از منفی ها و مشکلات شن ...

من ازدواج کردم😂😂زندگیمم خوبه ولی صددرصد مجردی بهتره😁

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
2706