2726
عنوان

من به یه نتیجه ای رسیدم

706 بازدید | 61 پست

اینقد تاپیکای دعواهای زن وشوهری وخیانت و ....دیدم وبررسی کردم به این نتیجه رسیدم که وقتی اویزون مردا باشی از چششون میافتی واسه اقایون همیشه باید دست نیافتنی باشی زیاد بهش محل ندی...درکل خودت بیشتر دوس داشته باشی اینطوری عزیزتری وجذابتر ....من مجردم الان که فک میکنم زندگی زناشویی اون چیزی که فک میکنم نیس ...مجردی و عشقه😍😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مردا کلا پیچیدن 

منم مجردم ولی هنع ی شکلنیستن 

ما کع تو زندگی بقیع نیستیم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

البته مجردی که جای خودشو داره عزیزم! ولی همه مثل هم نیستن..با اون قسمت حرفت که گفتی باید خودمونو بیشتر دوست داشته باشیم و اهمیت بدیم شدیدا موافقم..هر کی به خودش احترام بزاره بقیه هم بهش احترام میزارن..امت قسمت اول صحبتت در مورد همه مردا صادق نیست..مثلا شوهر خودم اگه یه کم بهش کم محل بدم خیلی ناراحت میشه و بدش میاد..از اون دسته مرداس که دائم باید توجه کنی بهش دقیقا عین پسر کوچولوها!! بستگی به طرفت هم داره عزیزم

قاصد روزان ابری، داروگ ،کی میرسد باران؟!              
2706