2737
2734
عنوان

من به یه نتیجه ای رسیدم

706 بازدید | 61 پست

اینقد تاپیکای دعواهای زن وشوهری وخیانت و ....دیدم وبررسی کردم به این نتیجه رسیدم که وقتی اویزون مردا باشی از چششون میافتی واسه اقایون همیشه باید دست نیافتنی باشی زیاد بهش محل ندی...درکل خودت بیشتر دوس داشته باشی اینطوری عزیزتری وجذابتر ....من مجردم الان که فک میکنم زندگی زناشویی اون چیزی که فک میکنم نیس ...مجردی و عشقه😍😌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

مردا کلا پیچیدن 

منم مجردم ولی هنع ی شکلنیستن 

ما کع تو زندگی بقیع نیستیم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

البته مجردی که جای خودشو داره عزیزم! ولی همه مثل هم نیستن..با اون قسمت حرفت که گفتی باید خودمونو بیشتر دوست داشته باشیم و اهمیت بدیم شدیدا موافقم..هر کی به خودش احترام بزاره بقیه هم بهش احترام میزارن..امت قسمت اول صحبتت در مورد همه مردا صادق نیست..مثلا شوهر خودم اگه یه کم بهش کم محل بدم خیلی ناراحت میشه و بدش میاد..از اون دسته مرداس که دائم باید توجه کنی بهش دقیقا عین پسر کوچولوها!! بستگی به طرفت هم داره عزیزم

قاصد روزان ابری، داروگ ،کی میرسد باران؟!              
2706