2733
2734
عنوان

این درجه از منطق رو دیده بودین خخخخ😆

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 34 پست
پکیج همینه  دست بزنی قهر میکنه  البته ای چیزی از تقصیرای شوهر شما کم نمیکنه

خخخخخ

دقیقا ..... منم بهش گفتم از صبح بیست بار بهت گفتم دارم یخ میزنم وقتی اقدامی نکنی همینه دیگه😆😆😆😂😂😂😂😂

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چرا انقد سرد شده خداااا😢😨😐😐😐😐😐

چون کرونا تو گرما از بین میره فرشته ها با تمام وجود فوت میکنن سمت زمین 😁

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
2731
چون کرونا تو گرما از بین میره فرشته ها با تمام وجود فوت میکنن سمت زمین 😁

خخخخ پس تقصیر فرشته هاست

میخواستم اینم بندازم تقصیر شوهرم😆😆😆😆😆

آخه خودش گفت چیز دیگه ای نیست تقصیرمن بندازی😝😀😂😂😂😂😂

2738
ما کولر میزنیم

😕😕😕

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت .من عاشق ائمه هستم ۵ سال پیش نیمه شعبان ولی همه جا جشن بود و حس خوب فهمیدم باردارم و خدا بهم پسرمو داد بعد از بارداری خارج از رحم و با فقط یک لوله خدا معجزه کرد واسم و امام زمان بهم عیدی دادن حال‌ام روز مادر حضرت زهرا بهم عیدی دادن و فهمیدم دوباره باردارم وقتی که یک سال و نیم منتظر بودم و دکترا میگفتن با یه لوله شانس بارداری ۵۰ درصده خدا چیزیو بخواد میشه  فقط بنظرم رمزش اینه که ناشکر نباشی حتی تو بدترین شرایط وقتی اولین بارداریم تو حرم امام رضا فهمیدم ناموفقه صدبار به خودم گفتم فقط شکر کن و ناشکری هم حالتو بد میکنه و هم شرایط و سخت تر الان فقط خداراشکر میکنم و زندگیمو سپردم به خودش با اینکه مشکلاتم زیاده (میشه واسه سالم بودن نی نیم صلوات بفرستین  )
تو مرز منطقو فرسنگ ها جا به جا کردی😂😂😂😂😂

خخخخ

من کلا آدم منطقی هستم

بعدم همیشه حقیقت رو میگم 😝😎😆😂😂😂

وقتی ایشون مقصر هستن دیگه جای بحث نیست😏

بیاین اعتراف کنید من یک زن منطقی هستم 😘😆😊😊😊 @eli_ss     @دخترایرانزمینم   ...

خخخ نیازی به اعتراف نیست همه میدونم تو چقدر منطقی هستی

😁

حتما میخای بگی من ی دختر کوچولوی احساساتی هستم ... بابا خودم میدونم
خخخ نیازی به اعتراف نیست همه میدونم تو چقدر منطقی هستی 😁

😐😝😂😂😂😂😂

گفتم یاداوری کرده باشم😊😊😊

2706