2737
2734
عنوان

بالاخره دل به دریا زدم و توافقی جدا شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1030 بازدید | 45 پست
آینده زیبایی داشته باشی خانمی. خیلی قوی باش و سعی کن توی خونه خودتو حبس نکنی و هیچوقت خودتو با هیچک ...

آره بخدا تو همین چند ماه کاملا متوجه شدم 

خدایا شکر که همیشه کنارمی😘😘 دعا کنید منم یه پسر سالم و خوشگل به دنیا بیارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم قشنگم

عزیز من مردم ولی خدا لعنت کنه کسی رو که دختری که با هزار امید میره سر خونه زندگیش بدبخت بکنه برات از خدا موفقیت وخوشبختی ارزو میکنم امیدوارم دلت دیگه نشکنه

امپراطور احساس
عزیز من مردم ولی خدا لعنت کنه کسی رو که دختری که با هزار امید میره سر خونه زندگیش بدبخت بکنه برات از ...

ممنونم از شما 

2728
خب چون خیلی دوستش داشتم

الان چی؟؟؟برات سخت نیست که دیگه تویِ زندگیت نیست؟؟؟خودت تنها زندگی میکنی یا باپدرومادرت؟؟؟

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
2738

میترا خانم تاپیک قبلی تونم اومده بالا خوندم خیلی متاسف شدم 😓

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
الان چی؟؟؟برات سخت نیست که دیگه تویِ زندگیت نیست؟؟؟خودت تنها زندگی میکنی یا باپدرومادرت؟؟؟

نه تنها زندگی میکنم . راستش دلم نیومد جهیزیه ای که با دل و خون خریدم بفروشم

میترا خانم تاپیک قبلی تونم اومده بالا خوندم خیلی متاسف شدم 😓

آره متاسفانه زندگی تلخی بود که خداروشکر تموم شد

ازهمسرسابقت خبرداری . ازدواج کرد یاراستی بااون همکارش چیکارکرد

هیچ‌کس‌نفهمیدِꔷ͜ꔷ▾‹🖤⃟🌻›" که‌خداوندهمِꔷ͜ꔷ▾‹🥀⃟🕸›" تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِꔷ͜ꔷ▾‹🔞⃟🌙›" _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِꔷ͜ꔷ▾‹💔⃟🌿
ازهمسرسابقت خبرداری . ازدواج کرد یاراستی بااون همکارش چیکارکرد

راستش تا لحظه آخر با هم بودن، حتی یکی از دوستام وقتی در مراحل طلاق بودیم با هم تو پارک میبینه و حتی فیلم میگیره که من ببینم تا باور کنم و کم ناله کنم . روز محضر هم سیلی آخر رو زدم بهش جوری که مردم دستامو گرفتن، تا چند دقیقه فقط لرزیدم

2706