2726
عنوان

بنظرتون خوبه؟؟؟ لین موقع برم سنو

82 بازدید | 17 پست

برای سنو تشکیل قلب

میشه شش هفته و هفت روز یا به عبارتی هفت هفتم پر میشه میرم تو هشت 

خوبه این موقع؟؟؟

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)
اره خوبه..

مرسی عزیزم 

شش هفته و ۶ ردز یعنی هفت هفته تمام شده دیه؟؟

استرس داشتم ک یه وقت زود نرم

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تا نه هم جا داری بذارهفته بعد20 فروردین برو که انشالله خطرشم کم باشه

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
من میترسم بیبی بزنم تو نت زدم اگه حامله باشم میشه 5هفته و 3روز

بزن عزیزم تنشالله ک بارداری

من قبل موعدم بیبی چک مثبت شد البته آمپول زده بودم

تا نه هم جا داری بذارهفته بعد20 فروردین برو که انشالله خطرشم کم باشه

دلم طاقت نمیاره 😂😂😂

خیلی استرس دارم برای این سنو

بزن عزیزم تنشالله ک بارداری من قبل موعدم بیبی چک مثبت شد البته آمپول زده بودم

انشاءالله،میشه بارداری سومم،ی دخمل 3ساله دارم،6ماه پیش دومیه تو شش هفته سقط شد،دکتر گفت زود اومدی سونو ی ده روز دیگه بیا،ده روز بعدش رفتم گفت بازم مشخص نیست،ده روز دیگه بیا ک دیگه افتادم رو خونریزیو سقط شد،الان استرس دارم اخرین پریم 27بهمن بود

مرسی عزیزم  شش هفته و ۶ ردز یعنی هفت هفته تمام شده دیه؟؟ استرس داشتم ک یه وقت زود نرم

من روزی که هفت هفته شدم رفتم..یک روز از حساب خودم جلوتر بودم گفت هفت هفته و یک روز هستی..قلب تشکیل شده بود..البته اگه بتونی بیشتر صبر کنی خوبه..مثلا تا آخر ۸

تو بهترین حال منی من شک ندارم،من دیگه بهتر از تو از کجا بیارم🤱
من روزی که هفت هفته شدم رفتم..یک روز از حساب خودم جلوتر بودم گفت هفت هفته و یک روز هستی..قلب تشکیل ش ...

یعنی شش هفته و یک روز بودین رفتین؟؟

مگه میشه صبر کرد ادم از نگرانی میمیره

انشاءالله،میشه بارداری سومم،ی دخمل 3ساله دارم،6ماه پیش دومیه تو شش هفته سقط شد،دکتر گفت زود اومدی سو ...

اگه ۲۷ بهمن باشی ک با منی دقیق 

از ۵ هفتت هم بیشتره

منم آخرین پریودم ۲۷ بهمن بوده 

اگه ۲۷ بهمن باشی ک با منی دقیق  از ۵ هفتت هم بیشتره منم آخرین پریودم ۲۷ بهمن بوده

من با اجازه دکترم از ابان رفتم اقدام،دی ماه ده روز از موعدم گذشت و پریود نشدم با توجه ب اینکه پریودیام منظم بود و دوتا حاملگی قبلیمم زود حامله میشدم گفتم حاملم، رفتم ازمایش گفت منفی سونو دادم گفت ی کیست3سانتی داری بهم قرص ال دی داد گفت خودش اب میشه،از 27بهمن افتادم رو لکه بینی،ششم اسفند تموم شدم،الان میترسم بیبی بزنم بگه کیست اولین تجربه سقطم بود اولین تجربه کیست داشتنم بود،میترسم تکرار بشه!!!

من با اجازه دکترم از ابان رفتم اقدام،دی ماه ده روز از موعدم گذشت و پریود نشدم با توجه ب اینکه پریودی ...

خب هرچی دیر تر بفهمی بد تره ک

خب هرچی دیر تر بفهمی بد تره ک

هی شوهرم میپرسه پریود شدی میگم نه ذوق میکنه،سینه هام تیر میکشه،زیر دلمو کمرمم شدید،جوری ک درد می ریزه تو ران راستم،خب دکترم نیستش،اونجاییم ک سر دخترم سونو میرفتم تعطیله،احتمالا از 23باز میشن

هی شوهرم میپرسه پریود شدی میگم نه ذوق میکنه،سینه هام تیر میکشه،زیر دلمو کمرمم شدید،جوری ک درد می ریز ...

فعلا بیبی چک بزن 

انشالله ک بارداری

بعدش برو دکتر 

فعلا هم اگه باردار باشی به جز سنو تشکیل قلب سنو دیه ای نیس

2706