2410
2553
عنوان

باردارا بیان

95 بازدید | 9 پست

بچه ها نزدیک ی هفته ایناس تکون خوردن بچمو حس میکنم شبیه نوک زدن جوجس حس میکنم زیاد تکون میخوره ان تی رفتم گف احتمالا دختر شنبه میرم انومالی هر سمتی هم تکون میخوره بالا پایین چپ راست شما تکون بچه هاتون چ مدلیه و جنسیتشون چیه😍😍😍

خدایا شکرت مراقب کنجد تو دلم باش. ایشالا دامن همه منتظرا سبز بشه به حق پنج تن😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من اصلاااا تکون نمیخوره😕

ایشالا میخوره منم دل تو دلم نبود هی چیز شیرین میخوردم ب چپ دراز میکشیدم تا بالاخره خودشو نشون داد

خدایا شکرت مراقب کنجد تو دلم باش. ایشالا دامن همه منتظرا سبز بشه به حق پنج تن😍😍😍
2720
برای منم همینه جنسیتش دخمله البته سلفری دادم انشالله یه هفته دیگه مهر تایید دختر بودن و سالم بودنش ...

سلفری چی هست همه باید بدن؟

2714
سلفری چی هست همه باید بدن؟

نه عزیزم دل بخواهی

یا در صورت شرایط خاص دکتر مینویسه

ازمایش دی ان ای

برای تشخیص مشکلات کروموزومی

جنسیت هم میگه

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 

من از پایان ۲۰ هفته حس کردم. تکون های گاهی ریز گاهی هم محکمه. نه زیاده نه کم. البته بستگی به غذامم داره.

پسر

مگه ربطی داره؟؟؟

بچه اگه پرجنب و جوش باشه، تو شکم هم زیاد تکون میخوره. و برعکس.

حالا دیگه نمیدونم...

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله