2737
2734

این کرونا چه ها که با نمیکنه😑

سوال

افراد ساکن شهرستان(هرجا غیرتهران) وقتی مرسوله به دست پستچی رسید چقدر طول میکشه تا به دستت برسه؟

و ایکه کیا از دیجی کالا خرید بالای یک ملیون تومن داشتن؟ایا سایت قابل اطمینانیه؟

من دفعه قبلی خرید داشتم (از دیجی کالا نبود) پستچی ندادن دادن پست بانک خودم رفتم گرفتم! از وقتی سفارش دادم تا وقتی به دستم رسید ۴ روز کاری طول کشید الان  برا این با این اوضاع نمیدونم!

اووووه چقد حرف زدم🤭مرسی از خوندنتون♥️

تیکر بارداری نیست🙂دارم عروس میشم😎😅صلوات بفرست زودتر برگزارشه😍♥️                                                                   برای رسیدن به رویاهام برام صلوات میفرستی؟🙃❤                                  🌸الهم عجل لولیک الفرج🌸                               عشق یه آیینه است تو هرچی فکر کنی تو دل منم هست..!🍃     خدا خودش میدونه چیکار کنه🌈🌱برا همینه که از وقتی متولد شدم عشقت ریشه کرده تو وجودم جانان😻                               تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد                                                                       زندگی دردقشنگیست ک جریان دارد..!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من از دیجی کالا خرید بالای ۱ داشتم چند بار، کلاً خرید زیاد میکنم ازش. آره قابل اعتماد هست و اینکه میتونی مرجوع کنی خیلی خوبه.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
2738

دیجی کالا خریدم

سر تاریخی که میگه

درب منزل میاره همیشه

خوبم بوده راضیم

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

حالا شما قرنطینه شدید باید سفارش بدید نمیشه ی مدتی بدون خرید بمونید 😣

خب خودت ک نمیدونی جنسش چطوره در ضمن من چن‌نفرو دیدم تاپیک زدن ک وسیله براشون رسیده یا رنگ دیگه یا شکسته یا سایز کوچیکش و ....

گاهی میبینی کسی نوشته امضات عالیه                                    بعد میری میبینی بنده امضاش چیه                                        اونوقت خوشت نمیاد حرص میخوری ک چرا اومدی دیدیش  فقد من اینجوریم یا حتی شما                                                اگر اینجوری هستی بگو امضات بجانم بگو یا بگو دقیقا🤣🤣🤣۰
من از دیجی کالا خرید بالای ۱ داشتم چند بار، کلاً خرید زیاد میکنم ازش. آره قابل اعتماد هست و اینکه می ...

هزینه پست خرید از دی جی کالا با فروشگاس یا خریدار

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
اسی من خرید داشتم از دیجی نه جای دیگه شنبه فرستاد یکشنبه رسید

شنیدم تو این وضعیت کرونا پرداخت درب منزل نداره فعلا راسته یا نه؟

وقتی خواستین به کسی محبت کنین اول رو یه ذره از پوستش امتحان کنین حساسیت نداشته باشه👌👌
2706