2726
عنوان

تهمت ناروا به بی گناه

| مشاهده متن کامل بحث + 1764 بازدید | 94 پست

عزیزم نمیدونم دردت چیه،اما منم خیلی دلم شکسته،منم دقیقا بهم تهمت زدن،اما نه ی غریبه،شوهرم.

خودش خیانت کرده بعد به همه میگه زنم رو با یکی دیدم،چیکارش کنم کاری از دستم برنمیاد.

ظالم زیاده و زورشونم زیاد،تنها دلخوشی من واگذاری بخداست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه تعریف کنی چی شده؟ شاید سبک بشی. حرف بزن

آروم نمیشم عزیزم نمیشم 

ده تا کتاب دعا چیدم دورم فایده نداره نه خواب دارم نه خوراک

خداجونم ای کاش بنده هات میدونستن مذهب اگه قبل از مرگ توی زندگیشون تاثیر نداشته باشه ، بعد از مرگ هیچ سودی به حالشون نداره مذهبی بودن یعنی خوشرو بودن ، یعنی هدیه مهربونی به دیگران یعنی مواظب دل ظریف هم باشیم یعنی مرتب و تمیز و شیک باشیم ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، اگه واقعا قصد امر به معروف داری شخص رو توی یه جای خلوت متوجه اشتباهش کن ولی یادت باشه اگه ذره ای نیتت رو کم کنی یا شاخ شدن یا خودنمایی باشه راه رو اشتباه میری گلم  امر به معروف اگه باعث شکستن دل یا زده شدن از دین باشه نه تنها ثواب نداره بلکه حرامه پس مواظب باش عزیزم،،،،،،،،،،،،،،شمایی که داری میخونی یه لبخند بزن میدونستی با لبخند خیلی زیباتری؟  پس همیشه لبخند بزن مهربون
آرامش دهنده فقط خودشه اون بالایی  آرامش دهنده فقط خودشه اون بالایی  آرامش دهنده فقط خودش ...

❤❤❤❤❤❤❤❤

فقط خودش 

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
2728
آروم نمیشم عزیزم نمیشم  ده تا کتاب دعا چیدم دورم فایده نداره نه خواب دارم نه خوراک

ولی حرف زدن معجزه میکنه. ما ک نمیشناسیمت. بگو خودتو خالی کن. دوست مجازی برای این وقتاس دگ😉😉

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍

خب دختر خوب هر چی که گفتنداین جا مجازیه نیاز نیست این قدر آشوب بشی رها کن و برو و زندگی واقعیت را بکن 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
هرچقدر بالابری آبروت بره دیگه هیچی نیستی کسی حرفتو باور نکیکنه

آبرویو بی گناه نمیره مطمن باش یه روزی مجازات داره وتاوان میده ،خدا آبروشو نمیبره منو آجیم ۱۲ سالمون بود اونیسال ازم کوچکتره میرفتیم باشگاه ورزشی بمون تهمت دزدی زدن میدونی تو اون سن یعنی چی خدا ازشون نگذره  بعضی موقه ها بش فکر میکنم اگه الان همین سن بودم وبم میگفتن دزد پدرشونو در میوردم

خب دختر خوب هر چی که گفتنداین جا مجازیه نیاز نیست این قدر آشوب بشی رها کن و برو و زندگی واقعیت را بک ...

یه عده واقعی منو میشناختن شغلم طوری بود بعضیا منو می شناختن اگه فقط همین بود که راحت می گذشتم من آدمی نبودم به این ذاحتیا دلم بشکنه

خداجونم ای کاش بنده هات میدونستن مذهب اگه قبل از مرگ توی زندگیشون تاثیر نداشته باشه ، بعد از مرگ هیچ سودی به حالشون نداره مذهبی بودن یعنی خوشرو بودن ، یعنی هدیه مهربونی به دیگران یعنی مواظب دل ظریف هم باشیم یعنی مرتب و تمیز و شیک باشیم ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، اگه واقعا قصد امر به معروف داری شخص رو توی یه جای خلوت متوجه اشتباهش کن ولی یادت باشه اگه ذره ای نیتت رو کم کنی یا شاخ شدن یا خودنمایی باشه راه رو اشتباه میری گلم  امر به معروف اگه باعث شکستن دل یا زده شدن از دین باشه نه تنها ثواب نداره بلکه حرامه پس مواظب باش عزیزم،،،،،،،،،،،،،،شمایی که داری میخونی یه لبخند بزن میدونستی با لبخند خیلی زیباتری؟  پس همیشه لبخند بزن مهربون
یه عده واقعی منو میشناختن شغلم طوری بود بعضیا منو می شناختن اگه فقط همین بود که راحت می گذشتم من آدم ...

اون عده هم فراموش کن 

بلاکشون کن شماره ات را عوض کن 

فاصله بگیر کلا 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
چی شده تعریف کنید شما اگه تهمت زدن بهتون میتونین اعاده حیثیت کنین

مگه اعاده حیثیت کنم دلم خوب میشه؟ هیچکس نمیدونه داذه بهم چی میگذره

آروم نمیشم عزیزم نمیشم  ده تا کتاب دعا چیدم دورم فایده نداره نه خواب دارم نه خوراک

عزیزم...چرا اینطوری نگاه نمیکنی که شاید انتظار شما از ادمها بیش از حده...اونها هم ادمند و ادمیزاد اشتباه میکنه...برای خدا نامه بنویس دلتنگی و دلخوریتو براش بگو...ادمها رو این قدر برای خودمون بزرگ نکنیم...فقط خداست که بزرگه و همه توقعاتمون باید از خودش باشه...

خیلی کنجکاو شدم بدونم...

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند

عشقم دوستم من نه میشناسمت نه میدونم کی هستی ولی بگوالابذکرالله تطمئن القلوب قلبت اروم میشه همشونوببخش خداتقاص حال بددلتومیگیره ازشون به  خدا چوب خداصدانداره ببخشش اینقدرشیرینه عین عسله حال دلت خوب میشه مهدی فاطمه هم اینجوری دوست داره

2706