1711
1714

برام دعا کنین یکیش نصیبم شه زودتر😢

تو رو خدا😭😭😭😭😭😭😭

میدونم غریبه هستماااا. میدونم یادتون میره. میدونم براتون مهم نیست. ولی لطفا درکم کنین😞😞😞

خواستمو پیش خدا بگین😞شاید از زبون شما خدا قبول کرد❤

پست بعدی عکسا رو میزارم.

عکساش چیزی نیست ک پست اولم نتونم بزارم. ولی حسم خوب نیس برا عکساش تو اولین پستم.😬

دعام کنین لطفا ک منم یکی وارد زندگیم شه ک ایده آلم باشه🙏🙏 و خوشبخت شیم❤

سنمم ۲۱ و نیم نزدیک ۲۲ هست. گفتم ک فکر نکنین بچه هستم و تحت تاثیر.❤

الان عکسا رو تندی میزارم براتون.

🌺لطفا برا سلامتی و ظهور نزدیکتر امام زمان صلوات بفرستین🌺من ی دوستدار امام هستم.لطفا اگه کار اشتباهی میکنم، دینمون رو قضاوت نکنین. اشتباه از منه🌺

دعا کردم برات اگه به صلاحته بهش برسی

شما هم لطفا دعا کن مشکلم حل بشه

15 ساله ام و با اطلاع خانوادم عضو سایتم...دوست عزیز اگه حضور من در سایت با طرز فکر شما تطابق نداره  و براتون ضروریه که کامنت بزارید،لطفا منتظر جوابم نباشید به چند دلیل...دلیل اول اینکه همونطور که شما بیشتر از هر فرد دیگه ای به صلاح بچتون آگاه هستید، خانواده من صلاحم رو بیشتر از هرکسی میدونن و اگه لازم بود عضو نشم بهم تذکر میدادن همونطور که عضو خیلی از شبکه های اجتماعی دیگه نشدم...دلیل دوم اینکه علاقه ای برای رفتن به تاپیک هایی که مناسب سنم نیست و صلاحیت و توانایی کمک به کسی رو ندارم و کسی هم نمیتونه کمکی به من بکنه نمیبینم...همونطور که توی سایت تاپیک هایی وجود داره که مناسب سن من نیست،تاپیک های مفیدی هم وجود داره که میتونم از اونها استفاده کنم مثل تاپیک دختر گرانبها و بانوآرتمیس که به شما هم بازدید از اونها رو پیشنهاد میکنم:)...ممنون میشم همینطور که نظر شما برای من محترمه به نظر من و خانوادم که مشکلی هم برای کسی ایجاد نمیکنه، احترام بگذارید😊 متشکرم سنم رو اول تاپیکام مینویسم 

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

22 تازه اول راهی 

از مجردی لذت ببر. انشالله بخت خوب قسمتت💕

❤️و عشق سرآغاز آدمیت است... ❤️     وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
1713

اصن لینکشو میدم فیلمشو نگاه کنین😍😍😍😍😍😍😍😍

عکسا عمقشو نمیرسونن

https://www.instagram.com/tv/B92Kl0hBka3/?igshid=1i91jcg4b8lk6

🌺لطفا برا سلامتی و ظهور نزدیکتر امام زمان صلوات بفرستین🌺من ی دوستدار امام هستم.لطفا اگه کار اشتباهی میکنم، دینمون رو قضاوت نکنین. اشتباه از منه🌺
1710
22 تازه اول راهی  از مجردی لذت ببر. انشالله بخت خوب قسمتت💕

ان شاءالله❤

1717
مسخره😒

😕😕😕

کمتر گرمی بخور این نگاهش خیلیرعادیه

گفتم ک 

عکس عمق موضوع رو نشون نمیده

اینم لینکش

فیلمو نگاه کن اخه

https://www.instagram.com/tv/B92Kl0hBka3/?igshid=1i91jcg4b8lk6

1712