2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تاثیرش کم بود سه ماه چهارماه مصرف کردم. تنبلی تخمدان دارم توی اقدامم

منم تنبلی تخمدان دارم اما من لتروزول یک ماه مصرف کردم عالی جواب داد 5 شب شبی دوتا از روز 3 پریود مصرف کردم بعد رفتم سونو گرافی روز 11 3 تا فولیکول 19 داشتم همون روز امپول اچ سی جی زدم تخمک ازاد شد اما باردار نشدم شوهرم ازمایش داد فهمیدیم مشکل داره

شما لتروزول مصرف کردی؟

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
منم تنبلی تخمدان دارم اما من لتروزول یک ماه مصرف کردم عالی جواب داد 5 شب شبی دوتا از روز 3 پریود مصر ...

من یکسال و دوماه اقدامم 

گلوکوفاژو و دوفاستون

کلومیفن 

لتروزل

سینال اف

هاشم جی 

قرص جلوگیری و سپیترون 

هرچی دیگه ک بگی مصرف کردم نشد ک نشد رو بدنم تاثیر ندارن. 

ولی ماه قبل قطره ویتاگنوس خریدم خوردم سنو دادم بعد یکسال از فولیکول 6.8رسیده بود ب 18.15.10.این ماه هم دارم میخورم... واسه مردان هم خوبه اونا ک ضعیفن. قطرش بدمزه اس ولی اثرش بیشتره قرصش هم هس من این ماه قرصشو خریدم

لطفا فالو کنید این پیجو. براتون دعا میکنم زیاد. Cakes_sweets.20
من یکسال و دوماه اقدامم  گلوکوفاژو و دوفاستون کلومیفن  لتروزل سینال اف هاشم جی  ...

منم این ماه قطرشو خریدم دو هفته ای هست دارم میخورم

قطرش بعد چند وقت رو شما جواب داد فولیکولت بزرگ شد؟

خیلی عالیه که این سایز فولیکولهات

شوهرت از دده؟

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
منم این ماه قطرشو خریدم دو هفته ای هست دارم میخورم قطرش بعد چند وقت رو شما جواب داد فولیکولت بزرگ ش ...

ماه پیش از روز دو پریودی تا سیزده قطره خوردم صبحا چهل قطره. 

این ماه از روز اول دارم قرص صبح و شب میخورم دیگه قطش نمیخام کنم. همسرم ازمایش نداده 

لطفا فالو کنید این پیجو. براتون دعا میکنم زیاد. Cakes_sweets.20
ماه پیش از روز دو پریودی تا سیزده قطره خوردم صبحا چهل قطره.  این ماه از روز اول دارم قرص صبح و ...

حتما بفرست ازمایش بده خدایی نکرده مشکلی نداشته باشه که درمان مردا سخت تره

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢