2726
عنوان

ی لحظه تشریف میارین کمکم کنین💗🙏

154 بازدید | 21 پست

سلام دوستان💗💗

من تو بهزیستی محله مون ی دستی دارم و برای بچه ها ی کارایی میکنم ک خوشحال بشن

فردا ک سیزده بدر جایی نمیریم 

و فردا تولد ی دختر ۴_۵ ساله ست ک پدرومادرش جدا شده بودن و اینو گذاشتن بهزیستی 

من میخوام تو خونه خودم براش تولد بگیرم ، 

چ کیکی درست کنم؟(قنادی ها همشون بسته ن)

با چه تزیینی؟

شام هم فسنجون میزارم با دسر کرم کارامل

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم کارخیرت قبول درگاه حق ولی بهتر بود اینجا مطرحس نمیکردی ک ثواب کارت کم نشع.اگه فقط درباره مدل ک ...

آخه یبار تولد ی نفر دیگ بود تزیین غذا خواستم سوال پیچم کردن ک چرا ؟ واس چی میخوای؟ و.. بخاطراون توضیح دادم

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕
چطوربهزیستی قبولش کرده؟

میری میگی مثلا من یه بچه میخوام ماهی ۱۰تومن ۲۰تومن بخاطراون کمک میکنم یازیاد یا چنددماه یبار ۵۰تومن مثلا تولدش میتونی براش تولد بگیری یانزدیک عید براش عیدی بگیری 

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
آخه یبار تولد ی نفر دیگ بود تزیین غذا خواستم سوال پیچم کردن ک چرا ؟ واس چی میخوای؟ و.. بخاطراون توضی ...

عیبی نداره گلم من بخاطر این گفتم که ثواب کار خیرت همش واسه خودت باشه.اگه راهنمایی میتونم بکنم در خدمتم

دستورش داری؟

اره دارم الان میفرستم               

#کیک.نسکافه ای خیس (براونی )

👇👇👇👇👇❤️❤️❤️
مواد لازم :
شکر  یک و نیم لیوان
روغن یک و نیم لیوان
آرد 2 لیوان
شیر  یک و نیم
تخم مرغ 3 عدد
بکینگ پودر 10 گرم معادل یک قاشق غذا خوری
وانیل 5 گرم معادل یک قاشق چایخوری
پودر نسکافه  50 گرم

طرز تهیه :

آرد با وانیل و بکینگ پودر را باهم مخلوط کنید و 3 بار الک کنید
شکر و شیر و روغن مایع و پودر نسکافه رو با همزن بزنید بعد یک لیوان از این مایع بردارید کنار بذارید
بعد تخم مرغ را اضافه کنید و با همزن بزنید
در نهایت مخلوط ارد رو اضافه کنید و هم بزنید البته با قاشق یا لیسک دیگه همزن لازم نیست
ظرف مورد نظر رو چرب کنید و ارد بپاشید و مواد رو بریزیدو در فر 170 درجه به مدت 30 الی 35 دقیقه بپزید
تو همون ظرف برش بزنید و حالا اون یک لیوان سس شکلاتی که نگه داشته بودین روی تمام سطح کیک بریزید بذارید خنک بشه
بعد از ظرف خارج کنید و در ظرف سرو بچینید
اصلا نگران نباشيد کیکتون با سس نسکافه ای خمیر نمیشه
فوق العاده خوشمزه اس
نوش جان    واسه تزینشم میتونی سس شکلاتی درست کنی

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید
2706