2737
2734
عنوان

چ هنری دارین

90 بازدید | 12 پست

بچه ها تو خونه چیکار میکنین من حس میکنم وقتم الکی داره میگذره هیچی بلد نیستم😤😤خیلی سعی کردم بافتنی یاد بگیرم اما نمیتونم خیاطی هم نمیدونم از کجا شروع کنم چیکار کنم الانم ک باردارم کلاس نمیتونم برم تا ظهر میخوابم پا میشم ی غذا درست میکنم تمام. حوصلم سر میره شما چیکارا میکنین طول روز؟

خدایا شکرت مراقب کنجد تو دلم باش. ایشالا دامن همه منتظرا سبز بشه به حق پنج تن😍😍😍

بافتني 

دوتا اشارپ بافتم 

دوتا سبد تريكو 

الانم دارم روميزي ميبافم 

كلا دارم ميبافم😑

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ورزشای بارداری انجام بده

به هر مبحثی علاقه داری سلسله سخنرانیهاش رو بگیر گوش کن

کتاب بخون

من علاوه بر اینها بافتنی و خیاطی هم انجام میدم تو خونه.گلدوزی به سبک فرانسوی هم خیلی قشنگه بری یاد بگیری

یا نمد بگیر الگوهاشم از نت بگیر عروسک برا سیسمونیت درست کن من کلی درست کردم ریسه کردم زدم بالای تخت دخترم

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
2738
بافتني  دوتا اشارپ بافتم  دوتا سبد تريكو  الانم دارم روميزي ميبافم  كلا دارم ...

از کجا یاد گرفتنی هی فیلمشو میگیرم اما گیج میزنم نمیتونم ببافم

خدایا شکرت مراقب کنجد تو دلم باش. ایشالا دامن همه منتظرا سبز بشه به حق پنج تن😍😍😍
از کجا یاد گرفتنی هی فیلمشو میگیرم اما گیج میزنم نمیتونم ببافم

از همين نت 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
😭😭😭

ياد ميگيري تلاش كن