2726
عنوان

قانون زندگی یک انسان

93 بازدید | 17 پست

دوستان سلام،،،،، 

میدونستید زندگی ک هریک از ماها الان داریم، قبل از متولد شدن نحوه زندگی کردن و نحوه مرگمونو انتخاب کردیم ب وسیله روح خود. 

هریک از ما از یک چیزی می‌ترسیم، یکی از ارتفاع یکی از رودخانه، یکی از چاقو، حتی یکی از کوچکترین حشرات هم میترسن، ایتا دلیلش چی میتونه باشه؟ دلیلش اینه ک شما در زندگی قبلی خودتون از طریق اینا مردید، والان روح شما در زندگی اکنون ازاینا وحشت داره

اخی....یعنی یه سوسک کوچولو منو کشته🤭🤭🤭

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کتاب سیلوانا براون، اسم کتابه فیزیک کوانتومی بزن تو سایت باسم نویسنده مشخصاتش میاره

چه جالب.پریشب داشتم به همسرم میگفتم من باید میرفتم فیزیک بخونم جای برق چون همیشه فیزیک کوانتوم رو دوس داشتم!

من به قانون جذب اعتقاد دارم.تاپیک شما یه نشونه اس!

من همین یه دونه ام!
چه جالب.پریشب داشتم به همسرم میگفتم من باید میرفتم فیزیک بخونم جای برق چون همیشه فیزیک کوانتوم رو دو ...

این چیزا واقعیته، من خیلی چیزا این کتاب باد گرغتم اگ بگم مغزت سوت میکشه 

اره خیلی هم پیش اومده.همش با خودم میگم انگار تو خواب دیدم قبلا

اینا همون نشونه مسیزته ک قبل اینک دنیا بیای انتخاب کردی،، حتی آدما طریقه مردنشونو هم انتخاب کردن، اما یادشون نیست

2706