2410
2553
عنوان

علاقه شدید به خیار و بستنی در هفته هشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 839 بازدید | 63 پست
ایواییی کلا علایم منو داری خب. من یه پسر شش ساله دارم . دلم دختر میخاد. چون واقعا خیلی تنهام

آخه په دخمر دوست داری منم بارداری دومم نا خواسته بود تا وقتی دنیا اومد حسی بهش نداشتم اما همین که دیدم یه دختر ناز خدا بهم داده عاشقش شدم و خداراشکر کردم که کار اشتباه نکردم سقطش کنم الان هم 7 سالشه اما اینقدر هوام داره یه ذره ناراحت باشم گریه کنم میگه مامان گریه نکنی منم گریه میکنم همین طور بوسم میکنه میگه مامان تو عشق منی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
آخه په دخمر دوست داری منم بارداری دومم نا خواسته بود تا وقتی دنیا اومد حسی بهش نداشتم اما همین که دی ...

دعا کن دختر دار بشم. من واقعا تنهام. همش به خدا دعا میکنم میگم خداجوون من واقعا به دخترم نیاز دارم.همین الانشم چشام پر شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعا کن دختر دار بشم. من واقعا تنهام. همش به خدا دعا میکنم میگم خداجوون من واقعا به دخترم نیاز دارم.ه ...

عزیزم انشاالله دختر باشه خدا خودش صدات بشنوه بسپار به خودش هرچی صلاح باشه همون میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
آره بخدا ول کن برا خودتون مهم باشه بخدا دختر عشقه من تو خانواده شوهرم اولین کس بودم پسر دار شدم اونا ...

واقعاااااا درست میگی ..

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
2720